Pasta Servisleri

0 Ürün Listeleniyor
  • Çok Satanlar
  • En Yeniler
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
İlgili arama filtre veya kategorilerinde ürün bulunamadı!

Pasta Servisleri

Pasta servisleri bir misafiriniz geldiği zaman hemen dolaplardan çıkarttığımız bir mutfak malzemesi olarak geçmektedir. Bu mutfak malzemeleri genellikle çok şık bir tabak yapısına sahiptir. Görsel şölen olarak nitelenebilecek bu servisler birbirinden farklı tabak stillerinden oluşmaktadır. Vereceğiniz servise göre büyük veya küçük olarak tercih edebileceğiniz pasta servisleri kuru veya yaş pasta olması fark etmeksizin oldukça kullanışlı tabaklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu servislerin ise en güzeline kuşkusuz evcimo.com adresi sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oldukça güzel ürünler olan bu pasta servisleri aynı zamanda fiyat açısından da tam olarak fiyat performans ürünü olarak geçmektedir. Ücretsiz kargo seçeneğiyle kapınıza kadar sap sağlam olarak gelen bu ürünler sayesinde misafirlerinize harika bir görsel şölen yaşatabilirsiniz.

Pasta Servisi ile En İyi Sunumları Siz Yapın

Pasta servisi tabaklarımız ve takımlarımız sayesinde oldukça harika sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bu sunumlardan misafirleriniz oldukça güzel bir şekilde etkilenebileceği gibi aynı zamanda bu görsel şölenin yanında çokça verdiğiniz pastaları da güzel bir şekilde yiyeceklerdir. Bununla birlikte bu tabaklar evcimo.com güvencesiyle birlikte satılmaktadır. Yani ürününüzün başına herhangi bir sıkıntı gelmez. Porselen olan pasta servileri oldukça da güçlü bir yapıya sahiptir. Bu güçlü yapısı sayesinde kolayca kırılmaz ve makineye attığınız zaman herhangi bir çizilme yaşanmaz. İşte bunlar ve bunlar gibi sebeplerden ötürü muhakkak gelmeniz gereken adres evcimo.com olmalıdır. Ücretsiz kargo seçeneğimizin yanında 7 gün 24 saat anlayışı ile çalışan canlı destek ekibimizde her daim sizin hizmetinizde olacaktır. Bu hizmetlerden ne zaman isterseniz faydalanabileceğiniz gibi ilgili olan müşteri temsilcilerimiz sayesinde merak ettiğiniz her konuyu bize sorabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bunun yanında yapacağınız harika sunumlar sayesinde bu pasta servisleri aldığınız için asla pişman olmayacaksınız. Aksine mutfakta en çok severek kullandığınız ürününüzün bu servis tabakları olacaktır.

En İyi Pasta Süslemeleri

Küçük ve büyük yapılarda karşımıza çıkan bu tabakların aynı zamanda set halinde satılanları da mevcuttur. Bu setler arasında ise pasta süslemesi için de kullanılan setler bulunmaktadır. Oldukça harika süslemeler yapabileceğiniz bu süsleme setleri sayesinde sizde en harika pastaları misafirlerinize evcimo.com aracılığıyla ulaştırabileceksiniz.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo