KURUMSAL


Şirketimiz Uzun yıllardır e-ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir. 2019 yılı itibariyle hayalimiz olan evcimo.com pazaryeri platformunu ’u hayata geçirdik.  Evcimo olarak başta Mutfak Gereçleri, Ev Tekstili, Ev Dekorasyonu, Küçük Ev Aletleri olmak üzere birçok kategoride yüzlerce ürünü tüketiciye sunmaktayız.

Şirketimizin önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve kaliteli ürünler sunmak için platformda yer alacak iş ortaklarımızı özenle seçmekteyiz.  İş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı duyduğumuz sorumluluk bilinci ile tedarikçi ve tüketici haklarını her zaman gözeten, güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sitemiz, güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmak için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemizde alışveriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazırdır. Sorularınızı, önerilerinizi veya şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarımız

Facebook – evcimo
İnstagram – evcimocom

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo