Ekmek Kızartma Makinesi

8 Ürün Listeleniyor

Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri

Ekmek kızartma makinesi, kahvaltı sofraları içerisinde ekmeklerin kızartılması amacı ile kullanılmakta olan elektrikli mutfak eşyaları içerisinde yer almaktadır. Kahvaltıda hem lezzetli hem de sıcak ekmekleri hazırlama konusunda yardımcı olan bu makineler, özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu şekilde dilediğiniz modeli satın alarak kahvaltılarınızı şenlendirebilirsiniz.

Tek, iki ya da dört dilim olarak kapasitelerin bulunmuş olduğu ekmek kızartma makinesi, marka ya da modellerine göre bu şekilde satılır. Farklı olan kızartma seviyeler, temizlemeleri, hızlı bir şekilde kızartmaları durdurup yeniden ısıtma gibi özellikler ile yer alarak fiyatları da aynı şekilde farklı olabilmektedir. Genelde ev içerisinde tek ya da iki dilim kapasitesine sahip olan makineler, ev içerisinde kompakt yapıları ile çok yer kaplamamaktadır. Geniş aileler için ise dört ekmek kapasiteli ekmek kızartma makinesi ise, oldukça büyük ebatlı bir şekilde farklı marka ve özellikler ile satılır.

Birçok mutfak eşyasında olduğu gibi, ekmek kızartma makinelerinde de birçok farklı parça ve özellik bulunmaktadır. Ekmeklerin kırıntı haznesi yer alır ve bu hazne üzerinden temizleme gerçekleştirilip, düzgün bir şekilde yerine takılmakta, bundan sonrasında ise düz bir zemin içerisine koyulur. Cihaz fişe takılarak makineye uygun bir şekilde dilimlenmiş ekmekler, makinanın içerisine yerleştirilir. Kızartma işlemlerinin başlatılması için ise makine kolu aşağıya indirilerek, kızartma işlemi bitiminde otomatik olarak bu kol yukarı kendini atar. Farklı özellikler barındırmakta olan makinelerde ise, ekmek kızartma işlemlerinin tamamlanmasından sonra makine ika verir ve ekmekleri beklemek zorunda kalmazsınız.

Kahvaltılar adına sıcak ve de kıtır ekmekler hazırlamanıza yardımcı olan ekmek kızartma makinesi, sizlerin sofrasını renklendirmeyi sağlar. Ekmek her tarafını hızlı bir şekilde kızartmayı sağlamakta olan bu ekmek kızartma makinesi, tam kıvamında olan kızarmış ekmek dilimleri için birebir olmaktadır. Üzerine tereyağı sürerek çocuklarınız adına besleyici bir ekmek dilimi hazırlayabilir ve de kızartılan ekmeğin üstüne reçel, bal gibi besinleri sürüp tüketim sağlayabilirsiniz.

Philips Ekmek Kızartma Makinesi

Philips ekmek kızartma makinesi, kahvaltı hazırlamanızı kolay bir hale getirerek zaman kazanmanız adına oldukça kullanışlı bir mutfak eşyasıdır. Farklı ekmek türleri için de kullanım sağlamakta olan bu ekmek kızartma makineleri, birçok alan içerisinde kullanım kolaylığını salar. Oldukça kullanışlı tuşları ile beraber çalıştırılmakta olan bu makineler, pratik olan tasarımlar ile birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Hem geniş hem de kullanışlı olan tuşlar sayesinde oldukça hızlı bir şekilde kullanım sağlamakta olan philips ekmek kızartma makinesi, kullanıcıların kahvaltılardaki konforlarını sağlayabilir. Kullanıcı dostu olan teknolojisi ise beraber bu makineler, alternatif birçok özelliğin de bulunması ile dilediğiniz gibi bir değerlendirme yapmanızı da sağlar. Ekmeklerin farklı oranlar içerisinde kızartmanıza göre ayarlanacak modlar ile beraber, kendi zevkinize göre bir kullanım da sağlamanıza imkan verir. Philips ekmek kızartma makinesi, birçok çeşidi ile beraber oldukça hızlı bir şekilde ısınıp verimli bir şekilde makine kullanımlarına da yardımcı olur. Bu şekilde ekmek dilimleriniz, saniyeler içerisinde kızarıp kahvaltılarınıza ayrı bir lezzet sunar.

Mutfak içerisinde yer alanlardan da tasarruf ederek kompakt bir tasarım ile karşımıza çıkan philips ekmek kızartma makinesi, belli küçük bir ebatı ve gövdesi ile kullanışlı bir makine görevi görür. Tezgah ya da masa gibi alanlar içerisinde kullanabileceğiniz bir elektrikli mutfak aleti konumundadır. Özellikle de taban tasarımları ile dikkat çekmekte olan bu makineler, düz zeminler içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanım için oldukça ideal bir tasarımı bulunur. Ürünün yerleştirilecek olan alanların, hem kuru hem de eğimsiz bir bölge olması, makinenin doğru bir şekilde kullanılmasını da sağlayacaktır. Philips ekmek kızartma makineleri, ağırlık olarak da hafif olmasından ötürü dilediğiniz yere kolay bir şekilde de taşıyabilirsiniz. Kırıntı biriktirme bölgesinde birikmiş olan ekmek kırıntılarını, farklı yiyecekler hazırlama esnasında da kullanabilirsiniz.

Smeg Ekmek Kızartma Makinesi

Sabahları evden hızlı bir şekilde çıkmanız gerekiyor ve kahvaltıyı geçiştirerek yapıyor iseniz, ileride birçok sağlık problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Gece boyunca yavaşlamakta olan metabolizma hızı ile, sabah uyandığınız zaman içerisinde yapacağınız iyi bir kahvaltı ile, metabolizmanızı tekrardan hızlandırma şansı yakalamış olursunuz. Ancak bu kahvaltı öğünlerini atlamanız durumlarında ise, vücudunuza besin girmemesinden ötürü sonrasında yenilen yiyeceklerin çoğu yağ olarak depolanabilir. Güzel bir kahvaltıyı süsleyen en güzel şeylerden birisi ise kızarmış ekmek olmaktadır. Ekmeğinizin doğru ve tam zamanında kızartması için ise, Smag ekmek kızartma makinesi sizlerin aradığı elektrikli mutfak aletlerinden birisi olabilmektedir.

Bir İtalyan markası olan Smeg, dünyadaki önde gelen mutfak aleti üreticileri arasında yer almaktadır. Bu nedenle kaliteli bir şekilde yer alan ekmek kızartma modelleri ile sizde hem evinizi hem de mutfağınızı şenlendirme fırsatı bulmuş olursunuz.

Birçok özelliği ve şık tasarımı bir arada bulundurmakta olan Smeg ekmek kızartma makinesi, geniş ürün çeşitliliği ile sizlere tüm gerekli işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. Ürünlerin yer alacağı kızartma haznesi ve de şık dış gövdesi ile, kendi zevkinize göre belirli sıcaklıklarda ekmek kızartabilir. Her bütçeye uygun bir şekilde yer alan ekmek kızartma modelleri ile, yapacağınızın kahvaltıların da çok daha lezzetli bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Böylece güne zinde başlayabilir ve lezzetli kızarmış ekmeğin üzerine sürdüğünüz besinle ile sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Kontrol düğmeleri, ses bildirimleri ya da led ekran gibi özellikleri ile belirli kızartma sürelerinin yer aldığı ekmek kızartma makineleri, diğer makinelere göre çok daha pahalı fiyatlarla satılır. Bunun haricinde farklı model ve de özelliklere sahip olan ekmek kızartma makineleri, oldukça farklı tasarımlar ile mutfağınızı süsleyebilmektedir.  Birçok marka üzerinden satın alabileceğiniz makineler için web sayfamız üzerinden detaylı bilgilere erişim sağlayarak sizlere en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Birçok kişi internet üzerinde ekmek kızartma makinesi fiyatları ile alakalı olarak araştırma gerçekleştirmektedir. Diğer elektrikli mutfak aletlerine göre daha pahalı olan bu makinalar, kaliteli bir markadan alındığı takdirde oldukça uzun süre boyunca kullanım garantisi sunacaktır. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilmekte olan ve birçok kişi tarafından satın alan araçlar haline gelmeyi başarmıştır. Siz de ekmek kızartma makinesi satın almak isterseniz, web sitemiz üzerinden dilediğiniz modellere göz atabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo