Saç Düzleştirici

4 Ürün Listeleniyor

Birbirinden farklı Saç Düzleştirici Modelleri

Saçların şekli ya da bakımı gibi oldukça dikkat edilmesi gereken konularda gelişen teknolojinin etkisiyle öne çıkan birçok ürün bulunmaktadır. Haliyle bu durumda insanların isteklerinin gelişmesinde insanların belli başlı ihtiyaç ve isteklerinin de değişmesinin etkisinden bahsedilebilir. Her erkek ve kadın saçlarında oluşan elektriklenmenin ortadan kalkmasını istemektedir. Karmaşık bir görüntü yerine daha derli ve toplu bir görüntüyü tercih eden insanlar bulunmaktadır. Eskiden çok daha farklı şekillerde düzleştirilen saçlar artık oldukça rahat bir şekilde düzleştirilebiliyor. Evcimo.com sayesinde evlerinize gelen bu makineler sayesinde sizlerde saçlarınızı harika bir şekilde düzleştirebilirsiniz. Elbette bu doğrultuda kuaföre gitmek bir seçenek olarak değerlendiriliyor olsa da evinizde profesyonel bir şekilde saç düzleştirme işlemini gerçekleştirmek hem daha rahat hem de daha ekonomik olacaktır. Evcimo.com sitesinde satılan bu saç düzleştirici makineler sayesinde evinizde saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Farklı farklı modelleri bulunan saç düzleştiriciler hem saçlarınıza herhangi bir zararı bulunmayan hem de saçlarınıza harika tarz ve şekil verecektir.

Saç Uzunluğuna Göre Alınması Gereken Saç Düzleştiriciler

Saç düzleştirici makineler, direkt olarak saç uzunluğunuz ile doğrudan orantılıdır. Bunun en büyük sebebi ise saçlarınızın uzunluğuna göre bu saç düzleştiricilerin boyutlarının ve işlevlerinin değişiyor olmasından kaynaklıdır. Mesela kısa bir saç kesimine sahipseniz ve buna rağmen saçınızı düz seviyor ve düzleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey 19 mm boyuta sahip olan bir saç düzleştirici makine satın almak olacaktır. Yine evcimo.com sitesinden eğer saçlarınız hafif uzun olmasına rağmen kalın tellere sahipse yapmanız gereken şey kuşkusuz 22 mm boyutunda bulunan saç düzleştirme makinelerinden satın almak olacaktır. Ancak saçlarınız orta kalınlığa ve omuz hizasında bir uzunluğa sahipse almanız gereken saç düzleştirme makinesi 25 mm olmalıdır. Diğer taraftan kalın tellere ve kıvırcık bir saç şekline sahipseniz 28 mm boyutuna sahip bir saç düzleştirici satın almanız gerekmektedir. Eğer saçlarınız gerçekten çok uzunsa yapmanız gereken 32 mm boyutuna sahip bir saç düzleştirici satın almak olacaktır. Evcimo.com sitesinde bu saç düzleştirici makinelerin hepsini bulabilirsiniz. Hangi boyutta ve hangi şekilde kullanmak istiyorsanız bu da tamamen size kalmış.

Saç Düzleştirici Çeşitleri

Evcimo.com sitesinde saç düzleştirici birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin en güzel özelliği ise şekil ya da modelleri değişse bile temeldeki mantıklarının aynı olmasıdır. Mesela kimi saç düzleştirici makineler içerisinde tarak barındırırken kimi makineler ise fırça tercih eder. Ancak her ikisinde de ana gaye kişinin saçının düz bir hale getirilmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düzleştirme olayını ise tamamen ısı yardımıyla yapar. Eskiden bazı kişiler benzer bir mantıktan ötürü ütü aletini kullanıp saçını düzleştiriyordu. Aslında saç düzleştirme mantığı da temelinde buna dayanmaktadır. Bir nevi saçımızı ütülüyoruz diyebiliriz. Ancak elbette işleyiş prensibi bu kadar sade bir duruma sahip değil. Özellikle saç düzleştirme makinelerinde dikkat edilen en temel husus saçınıza herhangi bir zarar vermeden bunları yapıyor olmasıdır. Evcimo.com sitesinde bulunan saç düzleştirme makinelerinin tamamı yüzde yüz güvenilir ve sağlam içeriklerden oluşmaktadır. Özellikle 230 derece sınırını aşmayan makineler satıyoruz ki sizin saçlarınıza zarar gelmesin. Bu noktada kesin limit olan 230 derece, üzerine çıkıldığı anda saçlara ciddi anlamda zarar verebilmektedir. Bu hususta satışını yaptığımız ürünlerde en çok dikkat edilen husus budur.

Saç Düzleştirici Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Yerler

Aşağı yukarı her üründe olduğu gibi bu makinelerde de özelliklerine ve kullanıcıya sunduğu alternatiflere göre saç düzleştiriciler fiyat değişikliğine uğramaktadır. Ekstra olarak düzleştirici makinelerde kullanılan materyalde oldukça önemlidir. Özellikle 230 derece ve altında bulunan ürünlerin satılması gerekmektedir. Kendi saç sağlığınız için yapılması gereken en önemli unsurlardan birisi budur. Eğer makinenin ulaşabildiği ısı derecesi 230 dereceden fazla olan bir saç düzleştirici satın alırsanız bu durum saçlarınızın uçlarında kırıklar oluşmasına, bunun yanında saçlarınızın yanmasına ve köklerinin sağlıksız bir hale gelmesine sebebiyet vermektedir. Evcimo.com sitesinde alışveriş yaparken bu tip bir olumsuzluğa dikkat edilmesine gerek yoktur. Çünkü sitemizde bulunan tüm saç düzleştiriciler 230 derecenin altında bulunmaktadır. Sizin sağlığınız evicimo.com sitesinde her şeyden önce gelmektedir.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo