Havlu Ve Setleri

0 Ürün Listeleniyor
  • Çok Satanlar
  • En Yeniler
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat
İlgili arama filtre veya kategorilerinde ürün bulunamadı!

Birinci Sınıf Kaliteye Sahip Banyo Havluları

Havluları günlük hayatımızda hemen hemen her yerde kullanıyoruz. Bu açıdan da farklı amaçlarla tasarlanmış olsa da havluların birçok işlevsel özelliği bulunmaktadır. Tekli satılmasının yanı sıra evcimo.com sitesinde çocuklarınız için takım halinde havlu setleri bulunmaktadır. Bu havlu takımlarının üretim aşamasında çoğu zaman pamuk ya da pamuk karışımı ürünler bulunmaktadır. Çocuklarınızın havlu kullanırlarken kendilerine zarar vermelerinin önüne geçmek adına sert kumaşlardan yapılmayan bu havlular, ağırlıklı olarak pamuk yapısından tercih edilmektedir. Bu noktada çocukların en çok kullandıkları havlu çeşidi ise banyo havlusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bunun yanında el havlusu, ayak havlusu, plaj havlusu, yüz havlusu ve mutfak havlusu gibi birbirinden farklı havlu çeşitleri bulunmaktadır. Bu havlu çeşitlerinin tamamına evcimo.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hassaslığı ve Yumuşaklığı İle Bebek Havluları

Bebeklerin çok daha hassas bir cilde sahip olmalarından kaynaklı olarak onların havlularının daha hassas olması gerekmektedir. Çünkü bebek tenine değen kumaşlar bebeklerin ciltlerine zarar verebilmektedir. Bunun önüne geçmek adına yapılması gereken şey bebeklerin tenine uygun olarak yumuşak bir yapıda kumaş üretmektir. Bu noktada ise ağırlıklı olarak kullanılan madde pamuk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için farklı renkte havlular, farklı desenlerde havlular bulunmaktadır. Her iki cinsiyet için ağırlıklı olarak kullanılan modeller ise kız bebeklerinde prenses ya da çiçek deseni kıyafetler; erkekler için ise süper kahraman ya da araba baskılı havlular bulunmaktadır. Bu havlu modellerinin tamamına evcimo.com adresi aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlarımız sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Estetik Tarzlarıyla Dikkat Çeken Havlu Takımları

Havlular yalnızca cilt temizlemek için değil aynı zamanda göze hoş gelen estetik bir tarza sahip olması açısından oldukça önemlidir. Bu doğrultuda evcimo.com olarak amaçladığımız en temel şeylerden bir tanesi hem cildinize zarar vermeyecek bir havlu üretmek hem de estetik bir şekilde misafirlerinize sunabileceğiniz havlular üretmektir. Bu noktada çocuklarınızın havlularında da estetik bir anlayışın bulunması da gayet doğaldır. Hem sizin hem de çocuğunuzun zevkine göre değişkenlik gösterebilen bu havlu çeşitleri; birbirinden farklı renklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu estetik modeller ve avantajlı fiyatlar sayesinde sizlerde çocuklarınız adına evcimo.com sitesinden bu havluları satın alabilir ve ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

En İyi Havlu Seçenekleri Evcimo.com Sitesinde!

Birbirinden farklı havlu takımları her zaman tercih edebileceğiniz evcimo.com adresinde sizleri bekliyor! Ücretsiz kargo avantajı, 7/24 işleyen müşteri hizmetleri gibi birçok fazla avantajı olan sitemiz sizlerin hizmetinde. Her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sayesinde avantajlardan fazlasıyla faydalanabilir ve bu uygun fiyatları kullanarak harika bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Evcimo.com internet sitemizde yaptığınız her alışveriş evinizin bir parçasını daha geliştirdiğiniz anlamına gelmektedir.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo