Doğrayıcı & Rondo

2 Ürün Listeleniyor
  • Çok Satanlar
  • En Yeniler
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat

Doğrayıcı & Rondo Seti

Mutfak içerisinde yemek ya da içeceklerin hazırlanması konusunda tercih edilmekte olan mutfak araçları arasında yer alan doğrayıcı rondo çeşitleri, hem yerli hem de yabancı markalar tarafından üretimleri gerçekleştirilip kullanıcıların kullanması sağlanmaktadır. Elektrikli, elektriksiz, set ya da mini gibi birçok model ile yapılan bu mutfak araç gereçleri, hem pratik hem de hızlı bir şekilde çalışma gösterip kullanıcılara zaman kazandırmanın dışında, çok fazla efor sarfetmeye gerek kalmadan da yiyeceklerin hazırlanmasına yardımcı olur. Tam olarak doğrayıcı rondo modellerinin ne işe yaradığına bakacak olduğumuzda ise, hem meyve hem de kuruyemişlerin küçük parçalar içerisinde bölünmesine yardımcı olan mutfak gereçleri olarak tanımlanabilir. İçerisinde yer alınacak gıda, ne kadar çok süre boyunca doğrayıcı rondo çalıştırılırsa, o kadar küçük tanelere ayrılacaktır.  Tek, çift ya da dört bıçaklı olarak yer alan modellerde, birçok yemek ve içeceklerin hazırlanması sağlanır. Farklı özellikler ve aksesuarlar ile, oldukça geniş bir model çeşitliliğine doğrayıcı rondolar içerisinde ulaşabilmek mümkündür.

Söylediğimiz gibi hem yerli hem de yabancı markalardan birçok farklı modelin üretilmesini sağlamakta olan rondo çeşitleri, çalışma prensipleri olarak elektrikli rondo ya da manuel doğrayıcı olarak da iki farklı alternatifi sunabilmektedir. Manuel olarak yer alan doğrayıcılar, ipli ya da multi doğrayıcı setler gibi birçok çeşitte incelenebilir. Kapasiteleri ise 300 ila 800 ml arasında değişkenlik gösteren bu doğrayıcılar, mini olarak nitelendirilebilir. Çok daha büyük doğrayıcı rondo modelleri ise, 800 ila 2000 ml haznelere sahip olabilmektedir.

Birçok meyve ve sebzenin doğranması konusunda birçok avantajı bir arada sunan doğrayıcılar, içerisinde yer alan birçok doğrayıcı ile en iyi şekilde hizmet sunabilmektedir. Birden çok ucu bulunmakta ve gerektiği zamanlarda mikser, dilediğiniz zaman ise bir blender işlevi gören bu araçlar, kullanıcıların en ufak parçalara gıdaları ayırması için yalnızca makinayı biraz daha uzun süre içerisinde çalıştırması yeterli olacaktır. Ayrıca tasarım olarak da kullanıcıların parmaklarını yormayacak bir yumuşak malzeme ile üretilerek kullanımları çok daha pratik bir şekilde sağlanmasına da yardımcı olunmuştur.

Tefal Doğrayıcı Rondo Model ve Özellikleri

Hem doğrayıcı hem de bir mutfak robotu olarak piyasa içerisinde yer alan rondo makinaları, en çok kullanılan ve pratik mutfak aletleri arasında yer almaktadır. Bu oldukça fonksiyonel bir şekilde yer alan ürün, birçok sert besini çok kısa zaman içerisinde dilediğiniz ufaklıkta doğrayabilmektedir. Oldukça ufak boyutlar ile yer almasından ötürü tefal doğrayıcı rondo modelleri mutfağınız içerisinde çok fazla yer kaplamaz. Uzun ömürlü bir kullanım sunan bu aletlerin bıçakları, aradan uzun bir zaman geçse de keskinliğini kaybetmez. Yalnızca ev içerisinde değil, pratik olmasında ötürü birçok mekan içerisinde de sıkça kullanılır.

Tefal doğrayıcı rondo modelleri, sadece katı olan besinlerin öğütülmesi ve doğranması amacıyla değil, hamur işlerinin hazırlanmasında da kullanım sağlanmasına yardımcı olabilir. Birçok tatlı için yapılan hamur karışımlarını daha kolay bir şekilde hazırlamak amacıyla da kullanılır. İlk olarak kullanıcılar, bu alanda tefal doğrayıcı rondo modellerini hangi amaçlar ile kullanabileceklerini iyi bir şekilde belirlemesi gerekir. Bu şekilde doğru bir kullanım ile beraber oldukça uzun süre, mutfağınızda pratiklik sağlamakta olan bu modelleri elde etme şansını da yakalamış olursunuz.

Tantitoni Doğrayıcı Rondo Model ve Özellikleri

Teknolojinin her imkanından faydalanmakta olan yeni nesil mutfak aletleri üreten firmalar, birçok alan içerisinde kullanılması için yeni özelliklerde araçlar üretmektedir. Bu araçlar ve markalardan birisi olan Tantitoni doğrayıcı rondo modelleri, gıdaların ve yemeklerin çok daha kısa bir süre içerisinde hazırlanmasını sağlamaktadır. Günümüzde insanlar aktif iş hayatı içerisinde yemek yapmaya çok vakitleri olamayabilir. Bu nedenle de yemeğin hızlı bir şekilde hazırlanması için doğrayıcı rondo modellerinden faydalanabilir. Birçok aparat ile beraber, doğrama, ezme ve dilimleme gibi birçok işlevin kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesine katkıda bulunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo