Fritöz & Airfryer

14 Ürün Listeleniyor
  • Çok Satanlar
  • En Yeniler
  • En Düşük Fiyat
  • En Yüksek Fiyat

Yağsız Fritöz Modelleri

Kahvaltıda en çok tüketilen ve de sevilen yiyecekler arasında yer alan patates kızartmaları bulunur. Patateslerin çıtır bir şekilde kızarması, bu patates kızartmasının ise çok daha lezzetli bir hale gelmesini sağlar. Patateslerin ise, bu bahsettiğimiz gibi kızartılarak kolay bir şekilde hazırlanmasını sağlayan elektrikli cihazlara ise fritöz adı verilmektedir. Kullanım bakımından oldukça basit cihazlar olan fritözler, birçok renk ve de özellikler ile beraber satışa sunulur. Her ev içerisinde yer alması gereken bu mutfak aracı, elektrik ile beraber çalışma gösterir. Ayrıca dekoratif tasarımları ile, mutfağınızda hoş bir görünümde de yer almaktadır. Genel olarak patates kızartılma amaçlı olarak tercih edilmekte olan bu ürün ile birçok besin kızartılması da mümkündür. Havuz, patlıcan, kabak gibi birçok kızartılması mümkün olan sebzeleri, dilediğiniz incelikler ile doğrayıp kızartma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde kısa süre içerisinde taze bir kızartma imkanı da almış olursunuz. Bu şekilde beklemenize gerek olmadan, yağların sıçrayarak mutfağınızı kirletmeden kızartma işlemlerinizi oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yağ, cihaz içerisinde kısa sürede kızarak kızartacağınız sebzelerin çıtır bir kıvamda kızartılmasını sağlar. Sebze haricinde tavuk balık gibi gıdaların kızartılması amaçlı olarak da kullanılan bu ürün, mutfakların vazgeçilmez cihazları arasında da yerini alacaktır.

Özellik, renk ya da markalarına göre farklı modeller içerisinde yer alan fritöz, her geçen zaman içerisinde birçok kişi tarafından da tercih edilen ürünler arasında yer alabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen, lezzetli kızartmaların yapılması için hızlı bir şekilde hizmet sağlayan bu fritöz markalarının birçok modeli bulunur. Yağlı bir şekilde kullanılan modeller haricinde, yağsız bir şekilde yapılan kızartma işlemlerine dair de makineler yer almaktadır. Yağsız kullanılan fritöz modellerinde ise, sebzelerin doğranıp yıkanmasının ardından makineye koymanız yeterli olacaktır. Sağlamış olduğu ısı gücü ile beraber sebze ve de patateslerin oldukça hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlar. 1 ila 8 litre kapasiteli olarak yer alan makinalardan, ihtiyacınıza uygun bir şekilde model seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Fritöz makinalarının en sevilen özelliklerinden birisi ise, oldukça az bir yağ kullanımı sağlamasıdır. Bu şekilde yapılan kızartmalar hem birbirine yapışmaz, hem de fazla yağ çekmesine engel olunarak daha sağlıklı olur. Bazı fritöz modellerinde ise, aksesuar alanları yer almaktadır. Buharlı olarak pişirme özellikleri ile, birçok et ürünlerinin de pişirilmesi sağlanabilir. Bu şekilde yalnızca kızartma değil, et tariflerinin de yapılması sağlanabilir. Zamanlayıcı ayarları ile beraber zamanı ayarlayarak malzemeleri koyup hazır hale gelmesini beklemeniz yeterli olabilecektir. Oldukça kısa bir süre içerisinde kızartmalarınızı hazırlayarak sizlere bu anlamda alarmlar ile gerekli bilgilendirmeleri sağlamaktadır.

Kenwood Fritöz Makinesi Model ve Özellikleri

Kızarmış yiyecekler, günümüz zamanlarında vazgeçilmez yiyecekler arasında yer aldığı birçok kişi tarafından bilinmekte. Türk mutfağı içerisinde birçok öğün içerisinde kullanılan kızartmalar, çok yağlı olmalarından ötürü sağlıksız olarak nitelendirilmektedir. Bu kızarmış besinler, mutfağın vazgeçilmez besinleri arasında yer alması ile, patates kızartması ya da soğan halkası gibi çağımızın besinleri de birçok kişi tarafından tüketilmekte. Kenwood fritöz modellerinin teknolojileri ile beraber, oldukça az yağ kullanımları ile oldukça güzel kızartmalar hazırlayabilirsiniz. Yağların temizlenmesi ya da yağ yanıkları gibi sorunları da ortadan kaldırmakta olan Kenwood fritöz modeli, sofralarınızın lezzetlendirilmesini sağlıyor. Sadece kızartma ile sınırlı olmamakla beraber, hamur işleri ve de deniz ürünleri gibi birçok ürünün de damak zevklerine uygun bir şekilde lezzetler ile sizlere hazırlıyor. Son teknolojilerin kullanılması ile donatılıp hazırlanan bu makineler, sağlığınızı koruyarak mutfağınızda yağsız bir şekilde kızartma yapabilmenize de imkan tanıyor.

Kenwood fritöz modelleri, genel olarak iç hacimleri ve de pişirme özelliklerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır. 1100 gram kapasitesi ile beraber tek seferde pişirme olanağı sağlayan bu cihazlar ile, geniş olan aileler için pratik bir şekilde kızartma çözümü sunar. Rapid air olarak adlandırılan teknoloji ile, yağsız bir şekilde kızartmaya izin veren modellerde, oldukça az ya da hiç yağ kullanmadan oldukça leziz kızartmalar yapılabilmektedir. Geleneksel olarak yer alan fritözlerin haricinde, modern teknikler ile üretilmekte olan cihazlar ile, günlük kullanım içerisinde koku önleme özellikleri ile oldukça fazla kişi tarafından kullanılabilmektedir. Kenwood fritöz modelleri ile, iki katmanlı bir şekilde, yıkanabilir filtre özellikleri ile kokuları eviniz içerisinde yer almasını önlemektedir. Çıkarılabilir hazne ve de kapakları ile bulaşık makinesi içerisinde kolay bir şekilde yıkanmaktadır. Yalnızca muhafaza bölümü, oldukça büyük bir yapıda olmasından ötür bulaşık makinesi içerisine sığmamaktadır. Ancak içerisi sıcak su ile doldurulabilmekte olan muhafaza bölümler, yıkanabilmektedir. Fritöz makinelerinin en büyük problemlerinden birisi olarak yer alan yağ kalıntıları da, bu modeller ile beraber oldukça kolay bir şekilde çözülebilmektedir. Ekstra olarak da yağ kabının yer aldığı modeller ile, kızartma yağlarının belirli bir filtreleme işleminden geçmesini sağlamaktadır. Siz de kızartma, pişirme ya da ızgara gibi özellikleri ile yer alan Kenwood fritöz modelleri ile oldukça pratik bir yemek tarifi gerçekleştirebilir ve sofranızın daha lezzetli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Fritel Fritöz Makinesi Model ve Özellikleri

Fritel fritöz, yiyeceklerin hem kolay hem de hızlı bir şekilde pişirilmesi amacı ile tasarlanmakta olan elektronik eşyalar arasında yer alır. Patateslerin oldukça fazla tüketilen besinler olması haricinde, birçok sebze, et ya da hamur işi gibi besinlerin de kızartılması için kullanılabilmektedir. Tefal fritözler ile oldukça kısa bir zaman içerisinde hızlı ve pratik tarifler yapılabilmektedir. Lezzetli bir öğün sunulması konusunda yardımcı olan Fritel fritöz makinesi, çıtır çıtır patateslerin yapılması hususunda da yardımcı olmaktadır. Vaktinizin kısıtlı olduğu ya da eve yeni geldiğiniz zamanlarda, hazır yiyecekleri hızlı bir şekilde kızartıp, güzel bir sofra kurabilirsiniz. Bu sayede tavada kızartma yapma iş, artık sizin için tarih haline geliyor. Bu şekilde sunduğu birçok avantaj ile beraber, bir kere denemeniz durumunda, sürekli olarak tercih etmekte olduğunuz bir cihaz halini alacaktır. Protein barındıran et ürünleri kızartmalarında, sebzelerinde doğru bir şekilde kızarması, akşam yemeğinde sağlıklı ve lezzetli bir sofra kurmanıza yardımcı olacaktır.

Fritöz Makinesi Fiyatları

Fritöz fiyatları, bazı özelliklere ve markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Makinelerin modelleri ise, bu husus içerisinde belirleyici özellikler arasında yer alır. Yeni nesil sistemlerin de yer aldığı moden aeller, çok daha pahalı bir fiyat içerisinde satışa sunulabilmektedir. Bu nedenle eski tip olan fritözler, çok daha uygun fiyatlı bir şekilde satışa sunulabilmektedir.

Siz de bütçenize uygun olan fritöz modelleri seçimleri gerçekleştirerek, dilediğiniz markalardan ve evcimo.com web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Böylece ev içerisinde sağlıklı ve pratik kızartmalar gerçekleştirerek sofranıza renk katabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo