Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu
 • Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu

Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
366,45 TL
Ürün Rengi : Beyaz
Ebat : 90x200 cm
MağazaVeraavm

Karışık desenlerde gönderilir. Desen farklı olabilir ürün kaliteleri aynıdır.

 • Evcimo home %100 sıvı geçirmez alez, yatağınızı dış etkenlerden koruyarak hijyen dolu bir ortam sunar.
 • Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken ürün uyku esnasında rahatsızlık vermediği gibi kolay temizlenebilme özelliğiyle pratik bir kullanıma sahiptir.

Evcimo home sıvı geçirmez yatak koruyucu ile bakteri oluşumlarının önüne geçin

%100 sıvı geçirmez özellikteki evcimo home  yatak koruyucu, kan, yağ, idrar gibi sıvıların geçişini engelleyerek yataklarınızı korur. Yalnızca idrar kaçırma sorunu olan çocuklar ile yetişkinlere ya da hastalara yönelik bir ürün olmayıp, hijyenik bir uyuma alanına sahip olmak isteyen herkesin kullanabileceği bir üründür.

Ürünümüz; mantar, bakteri, virüs gibi çeşitli patojenlerin oluşumu ile üremelerine izin vermez. Ayrıca toz ve diğer alerjenleri üzerinde barındırmadığından alerjik bünyeler tarafından da kullanılabilir.

Evcimo home sıvı geçirmez yatak koruyucunun avantajları

Kenarları lastikli olduğundan yatağı tamamen kavrayan ürün, kenarlardan olabilecek sızmaların da önüne geçer. Alezin üzerine çarşaf sererek, içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yatak koruyucunun üst katmanı yatak kumaşından üretilir. Alt katman ise üst düzey mebran ile kaplanmıştır. Özel yatak kumaş dokuması sayesinde yumuşak bir dokusu bulunan alez, uyku esnasında rahatsız etmez. Hava sirkülasyonu sunduğundan havasızlık nedeniyle yatakta oluşabilecek kötü kokuların önüne geçerken dayanıklı yapıları sayesinde yıllar boyu ilk günkü gibi kalır.

Leke tutmaz özellikteki kaplama, sıvıların geçişini tamamen önleyerek yatağı korur. Kolaylıkla temizlenir ve kısa sürede kurur. Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde pratiklik sağlayan ürünü elinizde ya da çamaşır makinesinde 30 derece de yıkayabilirsiniz. Açık havada ya da kurutma makinesinde kurutabileceğiniz ürün buruşmaz özellikte olduğundan ütülenmeye ihtiyaç duymaz.

Özellikler

Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu Değerlendirmeleri


Evcimo Home %100 Sıvı Geçirmez Alez Yatak Koruyucu Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo