Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi
 • Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi

Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
599,00 TL
Ürün Rengi : Siyah

Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi

Saç kurutma makineleri güç, ısı, hava üfleme kademeleri gibi sayısız özelliğe sahiptir. Saçlarınızın sağlığını düşünen bir saç kurutma makinesi, kusursuz bir kurutma sağlar. Parlaklık ve canlılık kazandıran makineler, saçlarınızın eşit olarak kurumasına imkân sunar. Kuruturken kalıcı şekil vermeyi de mümkün kılan saç kurutma makineleri, farklı modelleri ile dikkat çeker. Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi, yüksek gücü ile üstün performans sağlar.

Profesyonel Hizmet Veren Powertec Tr 901

Powertec Tr 901, kusursuz saçlara sahip olmak isteyen kullanıcılar için ideal bir saç kurutma fön makinesidir. Bay ve bayan kuaförlere yönelik tasarlanan fön makinesi sıcaklığı sayesinde saçlarınıza istediğiniz şekli verme şansı sunmaktadır. Tasarımı ile ilgi çeken makine, minimum elektrik harcadığı için maddi olarak da avantaj sağlar. 

Neden Powertec Tr 901 Fön Makinesini Kullanmalısınız?

Powertec Tr 901 fön makinesi nitelikleri ile kullanıcılara hayalindeki saça kavuşmasını sağlar. 

 • *Jhonson Motor kullanan fön makinesi, sıcaklık ve üfleme özellikleri ile yüksek performans sunar. *Esnek dış yüzeyi sayesinde, olası düşme ya da darbelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlar.  *Sınıfının minimum elektrik harcayan fön makinesi maddi olarak da avantaj sağladığı için ekonomik bir ürün olduğunu gösterir.  *Kablo uzunluğu, fön makinesini konforlu bir şekilde kullanmanızı sağlar. *Fön makinesinin sahip olduğu güç ile saçlarınıza kolay ve hızlı bir şekilde şekil verebilirsiniz. 
 •  
 •  

Teknik Özellikler

 • *Güç: 2500 Watt *Renk: Siyah *Hız ve Isı Ayarı: 2 Kademe *Kablo Uzunluğu: 270 cm *Dar Başlık ve Asma Kancası: Var
 •  
 •  

Profesyonel Bakım Sağlayan Marka: Powertec

2007 yılında Beşir Saygılı tarafından Ankara'da kurulan yerli üretim Powertec, kalifiye elemanları ile Avrupa standartlarında üretim yapar. Gelişen teknoloji ile üretilen ürünleri dünya pazarında da yer alır.    

Yüksek Performanslı Bay Ve Bayan Kuaförlere Yönelik Tasarlanmış Olup 210C Sıcaklık Saça İstenilen Şekil Verme Özelliğine Sahiptir.Tescilli Marka Jhonson Motor Kullanmaktadır.Kuaförlerin Kullandıgı Ömürlük Makine Kuaförlerin Kullandıgı Ömürlük Makina Powertec Fön Makinası Turbo Professınonal Mükemmel Sıcaklık Ve Üfleme Yüksek Performanslı Dünyanın En İyi Moturu Johnson Elektirik Motor Çin Malı Degildir Düşmelere Karşı Esnek Dış Yüzey Ve Sınıfının Minumum Elektirik Harcayan Ürünü 1800-2000 Watt Performence Sıcaklık Üfleme Çarpımı 220&230 V 50 Hz En Uzun Kablolu 2.70 Mt Kablo Uzunluğu. Mükemmel Sıcaklık Ve Üfleme ( 180-200 Oc Varan Sıcaklık ) Yüksek Performanslı Johnson Electric Motor -Sınıfının Minimum Elektrik Harcayan Ürünü (1800-2000 Watt ) -2500 Watt Performance (Sıcaklık- Üfleme Çarpımı) -220 & 230 V -50 Hz -270 Cm Kablo Uzunluğu -Yerli Üretim -Ekonomik -Yedek Parça Garantisi

 

Saçlarınıza zarar vermeden rahatlıkla kurutup fön çekebileceğiniz ürünlerden biri olan Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi hem kişisel hem de profesyonel kullanım için tasarlanır. Sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleri ile dikkatleri çeken ürün, kaliteli malzemelerden yüksek teknoloji sonucu üretilir. Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi çeşitleri, hafifliği ve ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Sınıfının üstün özelliklerle donatılmış bir örneği olan bu ürünle saçlarınızın bakımını uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Güçlü ve Profesyonel Powertec Saç Kurutma Fön Makinesi

Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi özellikleri, ürünün ne kadar güçlü ve profesyonel olduğunu ortaya koyar. Kuaförlük mesleği icra edenlerin aradığı özelliklere sahip ürünün teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • 2500 W (Sıcaklık- Üfleme Çarpımı) performansı sağlayan 1800-1900 W gücünde Turbo AC motor ile güçlü üfleme sağlar.
 • Yüksek üfleme gücü ile saçların kolay şekillenmesini mümkün kılar.
 • Düşük elektrik tüketimi ile tasarruf sağlar.
 • Hem soğuk hem de sıcak üflemede 2 kademeli hız ve ısı ayarı ile ihtiyaca göre 210 dereceye varan sıcaklık seçeneği sunar.
 • 220-230 V 50 Hz şebeke gücüyle çalışır.

Ergonomik Tasarımlı Powertec TR 901 Saç Kurutma Fön Makinesi

Ürün, teknik özelliklerinin getirdiği avantajlarıyla hem kişisel hem de profesyonel kullanıcıların daha verimli ve rahat bir şekilde kullanmasını sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi kullananlar, ürünün ergonomik tasarımının sağladığı faydalar sayesinde en yüksek verimi alırlar. Ürünün tasarım özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • 270 cm uzunluğunda uygun kalınlıktaki kablosu ile güvenli ve rahat kullanım sunar.
 • Ergonomik sap tasarımı sayesinde ele tam oturur ve rahatsız etmeyen bir tutuş sağlar.
 • Esnek ve sağlam plastik malzemeden yapılmış gövdesi sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Hava filtresi kolayca takılıp çıkarılabildiği için pratik şekilde temizlenebilir.
 • Kullanılmadığı durumlarda kablo ile sapın birleştiği yerde bulunan askı aparatından rahatlıkla asılabilir.

Powertec Saç Kurutma Fön Makinesi Fiyatı

Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi yorumları okunarak ürünün özellikleri ve performansı hakkında daha fazla bilgi edinilebilir. Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi önerisi yapanların ürünün hangi yönlerini öne çıkardıkları bu sayede öğrenilebilir. Teknik özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi fiyat bakımından da dikkat çeker. Ürünün dayanıklı tasarım detayları sayesinde uzun süre sorunsuz kullanım avantajı elde edilir. Oldukça kaliteli ve kullanışlı olan Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi en ucuz fiyata Hepsiburada üzerinden alınabilir.

Neden Powertec Saç Kurutma Fön Makinesi Tercih Edilir?

Ürün, bir saç kurutma ve fön makinesinden beklenen tüm özellikleri ve daha fazlasını uygun fiyatla sunar. Powertec TR 901 saç kurutma fön makinesi tavsiye edenler cihazın hem güçlü hem de kullanışlı olmasından dolayı uygun fiyatla yüksek verim aldıklarını ifade eder.

Powertec Saç Kurutma Fön Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünü en sıcak ayarda kullanırken saça uzun süre ve fazla yaklaştırmamak sağlık açısından önemlidir. Ayrıca cihazın uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilmesi için arkasında bulunan hava filtresinin de sık sık temizlenmesi gerekir.

Powertec Saç Kurutma Makinesinin Başlığı Nasıldır?

Ürünle birlikte yüksek ısıya dayanıklı malzemeden yapılmış standart fön başlığı gelir. Bu başlık, cihazın ucuna kolaylıkla takılır ve sıkı bir tutuş sağlar. Dilerseniz ek olarak farklı başlıklar edinmeniz de uygundur.

Özellikler

Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi Değerlendirmeleri


Powertec Tr 901 Saç Kurutma Fön Makinesi Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo