Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
 • Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
 • Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
 • Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör
 • Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
670,95 TL
Ürün Rengi : Beyaz
MağazaVeraavm

Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör

İstenmeyen tüylerden hızlıca kurtulmanın yolu olarak tasarlanmış olan Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel tasarımı ve tüyleri kökten almaya yardımcı olan başlığı ile kullanıcıları memnun eden ürün, tamamen bacak kullanımına özel geliştirilmiş işleviyle öne çıkıyor. Ele tam oturan ergonomik yapısının yanı sıra beyaz ve mor renklerinin uyumunu gözler önüne seren epilatör ile kişisel bakımınızı tamamlamak çok daha kolay hale geliyor. 

İşlevsel Tasarımıyla İhtiyaçları Karşılayan Epilatör

 • 2 farklı hız ayarına sahip olan Philips Satinelle Essential Epilatör, en ince tüyleri bile kökünden alarak uzun süren pürüzsüzlük sağlıyor. 
 • Kablolu kullanım avantajıyla dikkat çeken epilatör, şarj etmeye gerek kalmadan istediğiniz an kişisel bakımınıza vakit ayırmanıza yardımcı oluyor. 
 • Özel epilasyon sistemiyle istenmeyen tüylerden uzun süre kurtulmanıza yardımcı olan ürün, özel tutma yeri ile ele tam oturarak konforlu kullanım avantajı sunuyor.
 • Maksimum hijyen ve kolay kullanım için çıkarılabilir başlığa sahip olan Philips BRE225/05 Kompakt Epilatör başlığı yıkanabiliyor. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Yüksek performans sunan teknik özellikleriyle dikkat çeken Philips kompakt epilatör, ergonomik tasarımı ve kaliteli malzeme seçimiyle uzun ömürlü kullanım avantajından faydalanmanıza yardımcı oluyor. 

 • Hız Ayarı: 2
 • Kablosuz Kullanım: Yok
 • Kullanım Tipi: Kuru
 • Renk: Mor
 • Yıkanabilir Başlık: Var
 • Kullanım Alanı: Bacak

Sektörün Lider Markası: Philips 

1891 yılında Gerard Philips tarafından kurulmuş olan Philips, başlarda ampul ve bazı elektrikli aletlerin üretimiyle başladığı faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek büyük başarılara ulaşmıştır. Kısa sürede elektronik sektörünün liderlerinden biri olarak kabul edilen marka, yenilikçi tasarımları ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle doğru yolda ilerlediğini kanıtlamıştır. Günümüzde dünyanın birçok ülkesinde adından söz ettiren Philips, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. 

Modern toplumlarda hakim olan güzellik algısı kadınların istenmeyen tüylerden kurtulması konusunda farklı stratejiler geliştirmelerini sağlar. Jilet, ağda ve lazer epilasyon gibi tüy alma yöntemlerinin yanında ev konforunda rahatlık sağlayan epilatörler sıklıkla tercih edilen diğer bir seçenektir. Philips Bre225/05 Satinelle Essential kablolu epilatör sahip olduğu etkili epilasyon sistemiyle tüyleri kökünden çeker ve cildinizin pürüzsüzlüğünü haftalarca hissedersiniz. Philips BRE225/05 özellikleri arasında küçük ve hafif olması dikkat çeker. Estetik görünümü yanı sıra hafifliği, şekil olarak ele uyum sağlaması başarılıdır. Kompakt olması seyahat çantanızda rahatlıkla taşımanızı sağlar. Philips BRE225/05 Satinelle Essential kablolu kompakt epilatör kullanımı oldukça kolaydır. Epilatörde düşük ve yüksek kademe olmak üzere 2 farklı hız ayarı vardır. Epilatörün başlığının yıkanabilir olması tüy alma işlemi sırasında zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Philips Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör Avantajları

 

Epilatörler, istenmeyen tüylerden kurtulma aşamasında kendi kendine bakım yapma imkanı sunan araçlardır. Philips Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Philips BRE225/05 Satinelle hem gündüz hem de gece kullanıma elverişlidir.
 • En kısa tüyleri Philips Bre225/05 Satinelle Essential epilatör aydınlatma sistemi ile görebilirsiniz.
 • Philips BRE225/05 epilatör 0.5 mm'ye kadar olan kısa tüyleri nazikçe kökünden alır.
 • Hijyenik kullanım için BRE225/05 Philips epilatör başlığı gövdesinden ayrılır ve su ile temizlenebilir.
 • Nazik cımbız sistemiyle üretilen Philips Satinelle epilasyon aleti BRE225/05 epilatör verimli bir deneyim sunar.
 • Uzun güç kablosuyla Philips BRE225/05 epilatör ulaşılması güç yerlerde etkili sonuçlar verir.

Philips BRE225/05 Kompakt Epilatör Değerlendirmeleri

Philips BRE225/05 Satinelle Essential kablolu kompakt epilatör yorum ve değerlendirmelerinde tüy alma işleminde deneyimi az olanlar için uygun bir epilatör olduğu belirtilir. Epilatörü ilk kullanım aşamasında bile ipeksi pürüzsüz bacaklara kavuşmanın sizin için hayal olmadığını anlayabilirsiniz. Philips BRE225/05 Satinelle Essential kablolu kompakt epilatör kullananlar deri çekmesi problemini az hissettiklerini ifade eder. Philips BRE225/05 yorumlar arasında dikkat çeken noktalardan biri üstünden geçmeye gerek kalmadan tüyleri etkili bir şekilde almasıdır.

Philips Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör Fiyatları

Epilatörler türlerine, güç seviyelerine ve ürün özelliklerine göre farklı kategorilerde fiyatlandırılır. Kablolu, kablosuz, ıslak veya kuru olma özelliklerine göre epilatörler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Philips BRE225/05 Satinelle Essential kablolu kompakt epilatör en ucuz araştırması yapmadan önce alacağınız ürünün kalitesini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Kullanıcı değerlendirmeleri Philips BRE225/05 en ucuz kategorilerinde sizin için yol gösterici olabilir. Hem pratik hem de ergonomik modeliyle Philips BRE225/05 fiyat incelemelerinizi Hepsiburada üzerinden yapabilirsiniz.

Epilatörü Doğru Şekilde Kullanma Yöntemi Nedir?

Philips BRE225/05 kullananlar için dikkat edilmesi gereken husus cildin gerdirilmesidir. Epilatörün ciltle 90 derecelik dik açı yapacak şekilde tutulması en iyi pozisyondur. Epilatör kullanırken acele etmekten kaçınarak yavaş bir tempoda ve kuvvet uygulamadan işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Epilatör Duştan Önce mi Sonra mı Kullanılır?

Epilatör kullanımı için en uygun zaman duş sonrasıdır. Ilık suyla alınan duş sonrası tüylerin alınması, daha pratik olması nedeniyle tavsiye edilir.

Epilatörler Tüylerin Azalmasını Sağlar mı?

Epilatör kullanmak tüylerin yapısını inceltir. Tüyler köklerinden alındığından cilt yüzeyine çıkmaları zaman alır. Epilatör kullanımından sonra ortalama 2-3 haftada tekrar uzayan tüyler incelir ve eskisine oranla daha yumuşak olur.

Özellikler

Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör Değerlendirmeleri


Philips BRE225/05 Satinelle Essential Kablolu Kompakt Epilatör Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo