Korkmaz

101 Ürün Listeleniyor
 • Çok Satanlar
 • En Yeniler
 • En Düşük Fiyat
 • En Yüksek Fiyat
 • Korkmaz Markası

  Korkmaz, Türkiye merkezli bir mutfak gereçleri markasıdır. 1972 yılında İstanbul'da kurulmuştur ve bugün Türkiye'nin en büyük mutfak gereçleri üreticilerinden biridir.

  Korkmaz, özellikle çelik tencereler, tavalar, çaydanlıklar, kahve makineleri, su ısıtıcıları, tost makineleri, fırınlar, blenderlar gibi mutfak gereçleri ve elektrikli ev aletleri üretmektedir. Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir.

  Korkmaz, ürünlerinde kalite, dayanıklılık ve estetik tasarımlara önem vermektedir. Ayrıca, çevre dostu ürünler üretmeye ve sürdürülebilir bir işletme modeli benimsemeye özen göstermektedir. Marka, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika gibi birçok ülkede müşterilerine ulaşmaktadır.

  Korkmaz, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarken aynı zamanda rekabetçi fiyatlarla ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Bu nedenle, Türkiye'de ve yurtdışında birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Korkmaz marka ürünleri evcimodan hızlı kargo ve güvenli alışveriş avantajıyla satın alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
  Güvenli Alışverişevcimo