Fakir

31 Ürün Listeleniyor
 • Çok Satanlar
 • En Yeniler
 • En Düşük Fiyat
 • En Yüksek Fiyat
 • Fakir

  Fakir, Türkiye merkezli bir küçük ev aletleri markasıdır. 1974 yılında İstanbul'da kurulmuş ve günümüzde birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

  Fakir, elektrikli süpürgeler, ısıtıcılar, vantilatörler, ütüler, tost makineleri, kahve makineleri, blenderlar, çay makineleri, su ısıtıcıları (kettle) mikrodalga fırınlar, saç kurutma makineleri, traş makineleri, epilasyon cihazları, diğer küçük ev aletleri gibi birçok ürünü üretmektedir.

  Fakir, ürünlerinde yüksek kalite, estetik tasarım, kullanım kolaylığı ve teknolojik yeniliklere yer vermektedir. Ayrıca, çevreye duyarlı üretim yapmakta ve sürdürülebilirlik ilkesini benimsemektedir. Fakir aynı zamanda, müşteri memnuniyetine ve güvenliğine de önem vermektedir ve ürünlerine garanti hizmeti sunmaktadır.

  Fakir marka ürünleri evcimo.com'dan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenen kampanyalar ve sepet indirimleri ile avantajlı fiyatlara Fakir marka ürün siparişi verebilirsiniz.

  Fakir, Türkiye'de ve yurt dışında birçok mağaza ve satış noktası ile müşterilerine ulaşmaktadır. Ayrıca, online alışveriş seçenekleri de sunarak müşterilerine kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

  Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
  Güvenli Alışverişevcimo