Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M
 • Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M

Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M

Evde ve yolda yeni tazeliği keşfedin: 800 ml kapasiteli ZWILLING FRESH & SAVE Lunchbox M, sandviçleri, çiğ yiyecekleri ve diğer atıştırmalıkları saklamak için idealdir. Vakum fonksiyonu sayesinde yiyecekleriniz, vakumsuz saklamaya göre çerez kutusunda beş kata kadar daha uzun süre taze kalır. Bu, lezzetlerin yanı sıra besin maddelerini de korur. Bento Box kırılmaz plastikten yapılmıştır ve mikrodalgaya dayanıklıdır. Kutu ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kullanımdan sonra temizlenmesi kolaydır. Kutunun tasarımı ayrıca modaya uygun mavi gölge La Mer'de de etkileyicidir.

Konteyner sızdırmazdır ve her yere götürmeyi kolaylaştırır. Özellikle hafif plastik sayesinde çocukların okula taşınması da kolaydır. Esnek ayırıcı ek, kutunun iki bölmeye ayrılmasını sağlar. Kullanımdan sonra vakum kaçtığında, vakum kutusunu ayrı olarak temin edilebilen elastik bantlarla sızdırmaz hale getirerek sızdırmaz hale getirebilirsiniz. Yemeğinizin izini kaybetmemeniz için ücretsiz ZWILLING Culinary World Uygulaması mevcuttur. Bu sadece yemeğinizi takip etmenin bir yolu değil. Uygulama aynı zamanda lezzetli tariflerle size ilham veriyor ve yemeğinizin ne zaman sona ermek üzere olduğunu size söylüyor.

Vakum işlevi: Yiyecekler, geleneksel vakumsuz saklama yöntemlerine kıyasla beş kata kadar daha uzun süre taze kalır: Aromalar ve besinler güvenli bir şekilde korunur, yiyecek atıkları azalır.

Hareket halindeyken ultra hafif ve kırılmaz vakum kutuları

Yiyecek ve yemeklerin buzdolabında ve derin dondurucuda yerden tasarruflu saklanması

Yiyeceklerin ve hazır yemeklerin güvenli bir şekilde dondurulması (vakumla kapatma, dondurucu yanmasını azaltır)

Bulaşık makinesi ve mikrodalga için uygundur (kapak dahil)

Kapasite (kapaksız) / maks. dolum seviyesi: 0.8 l / 0.65 l

Malzemeler: BPA içermez, plastik (kapak, kap), silikon (valf, conta)

Hareket halindeyken kolayca açılıp kapanması için daha hafif kapak (pompasız da)

Yiyecek ve raf ömrünü takip etmek için kapaklardaki QR kodu aracılığıyla vakumlu saklama alanının ZWILLING Culinary World Uygulaması ile kolayca bağlanması.

Ücretsiz uygulama, vakumlu yiyeceklerin ve yemeklerin ne kadar süre saklanabileceğini hesaplar ve hatırlatma işlevi, yiyeceklerin tüketilmesi gerektiğinde zamanında sizi bilgilendirir. Tarifler, açıklayıcı videolar ve bir alışveriş listesi, uygulamanın sunduğu hizmetleri tamamlar.

Tüm ZWILLING FRESH & SAVE pompaları ve kapakları birbiriyle uyumludur.

Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M Değerlendirmeleri


Zwilling Vakumlu Yemek Taşıma Kabı Beyaz-Akdeniz Mavisi M Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo