Zwilling Fresh & Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı, L Düz, Plastik, Yarı Şeffaf-Akdeniz Mavisi
 • Zwilling Fresh & Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı, L Düz, Plastik, Yarı Şeffaf-Akdeniz Mavisi

Zwilling Fresh & Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı, L Düz, Plastik, Yarı Şeffaf-Akdeniz Mavisi

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
449,10 TL
Ürün Rengi : Beyaz

Vakumlu Lunchbox L ile yemek hazırlığı artık çok pratik. Özellikle de hareket halindeyken! 1,3 litre kapasitesiyle, evde değilken de sağlıklı bir şekilde yiyebilirsiniz - tazelikten vazgeçmek zorunda kalmadan! Akıllı vakum pompası, sadece birkaç saniye içinde kaptan havayı çıkarır - oksidasyon süreci yavaşlar: Salatalar gevrek kalır, avokadolar yeşil kalır. Kap, esnek ayırıcı kullanılarak iki büyük bölmeye ayrılabilir. Bu, onu somonlu renkli kinoa salatası ve hindistan cevizi sütlü kırmızı mercimek çorbası için mükemmel kılar. Hareket halindeki yaşam için tasarlanan Vacuum Lunchbox L, ekstra hafiftir ve özellikle kırılmaz. Ama çok yakında evlerin de vazgeçilmezi olacak! Vakumlu saklama sistemindeki diğer tüm plastik kaplar gibi, dondurucuya dayanıklıdır ve mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi için uygundur. Ayrıca, ZWILLING Culinary World Uygulamasında, sadece kutunun kapağındaki QR kodunu tarayarak, fazladan mağazaları ve arta kalanları yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Ücretsiz uygulamanın hatırlatma işlevi, yiyecek ve yemeklerin ne zaman tüketilmesi gerektiğini zamanında size bildirir.

 • Vakum işlevi: Yiyecekler, geleneksel vakumsuz saklama yöntemlerine kıyasla beş kata kadar daha uzun süre taze kalır: ZWILLING FRESH & SAVE, tatları ve besinleri güvenli bir şekilde korur ve yiyecek israfını azaltır.
 • Hafif ve kırılmaz vakum kutuları
 • Yiyeceklerin ve hazır yemeklerin güvenli bir şekilde dondurulması (vakumlu kapatma sayesinde dondurucu yanması olmaz)
 • Mikrodalga ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
 • Malzemeler: BPA içermez, plastik (kapak, kap), silikon (valf, conta)
 • Kolayca açılıp kapanması için daha hafif kapak (pompasız da)
 • Yiyecek ve raf ömrünü takip etmek için kapaklardaki QR kodu aracılığıyla vakumlu saklama alanının ZWILLING Culinary World Uygulaması ile kolayca bağlanması.
 • Ücretsiz uygulama, vakumlu yiyeceklerin ve yemeklerin ne kadar süre saklanabileceğini hesaplar ve hatırlatma işlevi, yiyeceklerin ne zaman tüketilmesi gerektiğini zamanında size bildirir. Uygulama tarafından sunulan hizmetlerin tarifleri, açıklayıcı videolar ve bir alışveriş listesi turu.
Özellikler

Zwilling Fresh & Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı, L Düz, Plastik, Yarı Şeffaf-Akdeniz Mavisi Değerlendirmeleri


Zwilling Fresh & Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı, L Düz, Plastik, Yarı Şeffaf-Akdeniz Mavisi Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo