Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf
 • Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf
 • Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf
 • Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt.

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. suyu yapılandırır. Kaynağındaki tada en yakın ve faydalı hale getirdiğini iddia eder. Suyun canlılığını ölçen Bovis değerini yükseltir. Canlı su dondurulduğunda mikroskobik bazda kristalleşir. Masuro Emoto’nun kanıtladığı değişim, yaşam gücünün işaretidir. Universe karaftaki cam fanusun içine yarı değerli taşlar eklenir, enerji artırılır. Karaftaki 6 bölümlü yapı, Fibonacci dizilimindeki 6 sayıya denktir. Altın Oran doğrultusunda şekillendirilmiş, platin yaşam çiçeği tabanına işlenmiştir. Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt Avrupa’da el emeğiyle üretilir. Musluk tasarımı hijyen ve pratiklik getirir.

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt.

10 litrelik geniş hacmi ile kalabalık grupların su ihtiyacına şık çözüm evinizde. Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt, büyük boyutu, şık görünümü ve canlı su vadeden tasarımı ile sizlere ulaşıyor. Ofislerde, otellerde, toplantı salonlarında, kalabalık aile sohberlerinde, davetlerde kullanıma uygun olan ürün, dekorasyona katkı sağlarken canlı suyun faydalarını sizlerle buluşturuyor. Altın Oran ile şekillendirilen formu, Fibonacci dizilimine işaret eden tasarımı, platin yaşam çiçeği eklentisi ve içerisinde doğal taş yerleştirilebilen kristal tüp ile suyu canlandırmak onun işi!

Universe su canlandırıcı karaf, yüksek kaliteli kurşunsuz camdan imal ediliyor. Patentli su musluğu ile sunumların zahmetsiz olmasına yardımcı. Üstelik geleneksel cam üfleme teknikleri ile Avrupa’da el emeği vasıtasıyla şekillendirildiği için oldukça asil görünüyor. Siz de zarif, şık ve fonksiyonel 10 litrelik su canlandırıcı karaf için evlerinizde yer açın!

Universe Su Canlandırıcı Karaf ile Suyu Yapılandırın!

Su doğanın canlı, yaşayan bir parçası… Özellikle 2000 yılından sonra yapılan çalışmalar, suyun canlılığını ve yaşam enerjisinin önemini ispat ediyor. Benveniste ve Emoto gibi isimlerin yaptığı, uzun yıllar alan kapsamlı araştırmalar, suyun doğal enerjisinin bedene faydalı olduğunu kanıtlıyor. Ancak kent yaşamının insanları doğadan uzak kılan alışkanlıkları günümüzde enerjisi yüksek suya ulaşmayı imkansız kılıyor. Universe su canlandırıcı 10 litre karaf bu soruna çözüm sunmak için hazır! Yüksek basınç altında akan, tanklarda depolanan, doğal enerjisini yitiren ve temizlenmesi için kimyasallarla frekansı bozulan suyun titreşimini yeniden kazanması mümkün. Suyu Universe karaf içinde dinlendirerek doğal enerjisini ona yeniden verebilirsiniz. Altın Oran’a uygun olarak tasarlanan, hiçbir katkı maddesi eklemeden suya enerjisini yeniden veren, yaşam titreşimini tazeleyen karaflar, kendinize alabileceğiniz en güzel hediye.

 

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Faydaları Nelerdir?

Peki Universe karaf ile canlandırılmış suyun faydaları neler? Yapılandırılmış su, vücudun kendini onarmasına yardım ediyor. Yenilenme enerjisi su ile tüm bedene yayılıyor ve bedenin kendini iyileştirme gücü destekleniyor.

İsviçre’de tasarlanan Universe su canlandırıcı karafın altında yer alan platin yaşam çiçeği sembolü, kendini sevmeyi ve özgüveni teşvik ediyor. Suyun enerjisini yükseltirken kullanıcılara şefkat ve özgüven aşılayan ürün, enerji desteği sağlayarak iyilik halinin devamına yardımcı oluyor.

Dilerseniz suyun biyolojik kalitesini, canlılığını bovis değerinin değişimi ile ölçümleyebilirsiniz. Fransız Andre Bovis’in tasarladığı ölçü birimine göre, insan sağlığının devamlılığı için bedene alınan tüm gıdaların belli bir değeri karşılaması gerekiyor. Örneğin her gıda ve içeceğin 6500 bovis değerinin üzerinde olması şart. Universe Karaf’ta dinlendirilen su ortalama 1. dakikadan itibaren artarak 18.500’e kadar değerini artırıyor.

Doğada akarak negatif iyonlanan doğal kaynak suları, modern şebekelere, tanklara hapsedildiğinde ne yazık ki iyon yükünü kaybediyor. İnsan metabolizmasındaki doğal devinime yardımcı olan negatif iyonları geri kazanmanın yolu ise Universe Karaf’tan geçiyor. Altın orana uygun şekillendirilmiş karaf, bedenin, aklın ve ruhun faydalanabileceği negatif iyonları suya armağan ediyor. Öyle ki 3.324 negatif iyon ölçülen şebeke suyu, karafta sadece 3 dakika kadar bekletildiğinde dahi negatif iyon yükü 12.863’e erişiyor.

DSonuç olarak Universe karafta bekleyen suyun içindeki altıgen kristaller, dondurulan su incelendiğinde mikroskop altında net olarak görülüyor. Suyun kalitesinin işareti olan mikroskobik bazdaki kristalleşme suyun canlandığının, kalite ve enerji kazandığının delili. Siz de 10 litrelik su canlandırıcı karaf ile sunumlarınıza şık bir dokunuş katabilir, canlı suyun doğal enerjisinden faydalanabilirsiniz.

 • ÖNCE

 • SONRA

 

 • Altın Oran

 • Fibonacci Dizilimi

Teknik Özellikler;
Ürün Adı: UNIVERSE 10LT KARAF
Stok Kodu: 7416
Barkod: 4260191987313
Menşei: Polonya
Kapasite: 10 lt / 338 oz
Materyal: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
Karaf Çapı: 98cm
Karaf Yüksekliği: 53cm
Ağırlık: 4,3 kg
Koli Ölçüsü: 58,5 cm (E) x 40 cm (Y) x 40 cm (D)
Koli Ağırlığı:6.7 kg

Özellikler

Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf Değerlendirmeleri


Universe Su Canlandırıcı Karaf 10 Lt. Şeffaf Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo