Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt
 • Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt

Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt

Stanley Classic Collection ailesinin sevilen üyesi Stanley Classic One Hand Termos Bardak 0,47 Lt tek elle kullanıma imkân tanıyan ve tek bir parmak hareketi ile içerisindeki içeceğe erişebilmenizi sağlayan özel, basmalı kapak mekanizması sayesinde gerek şehir hayatında gerekse doğada oldukça efektif bir kullanım sunuyor. Tüm Stanley ürünlerinde olduğu gibi Stanley Classic 470 ml One Hand Termos Bardak’ta da ana malzeme olarak paslanmaz çelik kullanılıyor. İnsan sağlığına zararlı materyaller kullanılmayan Stanley Bardak Termos, BPA içermez. Tek elle hiçbir zorluk yaşamadan kullanabildiğiniz Stanley Classic One Hand Vakumlu Termos, sahip olduğu vakum izolasyon teknolojisi ile içeceklerinizi 7 saat soğuk, 7 saat sıcak ve buzlu iken 30 saate kadar soğuk tutabiliyor.

Pratik ve Dayanıklı

Hem elde hem de bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilen Stanley Classic One Hand 470 ml Termos Bardağın kapak mekanizması tek hareketle üç parçaya ayrılır ve sizlere etkin bir temizlik imkânı sunar. Gerçek paslanmaz çelikten imal edilen Stanley Termos Bardak çift katmanlı duvar yapısına ve etkili vakum yalıtımına sahiptir.

Tüm Stanley ürünlerinde olduğu gibi Stanley Classic One Hand 470 ml Termos Bardağın gövde tasarımı da uzun yıllar yıpranmadan ve deforme olmadan kullanabileceğiniz dayanıma sahip bir şekilde üretilmektedir.

 • 368 gr hafifliğine, 7 x 7 x 22 cm ebatlarında kolay taşınılabilir kompakt gövdeye ve 470 ml geniş etkin kullanım hacmine sahiptir.
 • Stanley Classic One Hand parçalarına ayrılan yapısı sayesinde kolay temizlenebilen, sızdırmaz kapak mekanizması vardır.
 • Bulaşık makinesinde ve elde yıkanabilir.
 • BPA ve başka sağlığa zararlı madde içermeyen, 18/8 paslanmaz çelikten imal edilir.
 • Tek elle kullanıma imkân tanıyan kapak butonuna ve araçlardaki bardak tutuculara uyumlu gövde tasarımına sahiptir.

Stanley Classic One Hand Termos Bardak ile suyunuzu veya kahvenizi saatlerce soğuk veya sıcak tutabileceksiniz. Sade, dayanıklı ve yüksek ısı yalıtımına sahip Stanley Vakumlu Termos Bardak bakım ve kullanım kolaylığı gibi etkenler ile ve paslanmaz çelik çift duvar yapısıyla karşınızda!

Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt Değerlendirmeleri


Stanley Klasik Trigger Action Seyahat Bardağı 0,47 Lt Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo