Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah
 • Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
1.993,95 TL
Ürün Rengi : Siyah

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Sinbo SVC-8603 elektrikli süpürge aradığınız çekiş gücüne gürültüsüz bir şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmış evdeki yardımcınızdır. Gün içerisinde evinizde gözle görünmeyen pek çok toz ve zerrecik birikir. Özellikle çocuklar ya da solunum yolu hastalığına sahip insanlar için bu durum ciddi problemlere yol açabilir. Bu sebeple temizliğin pratik bir şekilde yapılabilmesi çok önemlidir. Gerek detaylı temizliklerde gerekse de küçük bölgesel kullanımlarda fark yaratan cihaz anlık olarak da kolay ve etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Siyah rengiyle asil ve iddialı bir şıklığa sahiptir ve yüksek emiş gücü ile en küçük toz zerreciklerini bile rahatlıkla temizler. Sağlam ve kaliteli malzemesi sayesinde ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın performansından bir şey kaybetmez. Temizlik yapılacak yere göre hem normal başlık hem de küçük başlık mevcuttur ve bu sayede en zor alanlarda dahi kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz.

Sinbo SVC-8603 Elektrikli Süpürge Teknik Özellikler

Sinbo SVC-8603 toz torbalı elektrik süpürge kolay kullanımının yanı sıra teknik özellikleri ile de kullanıcılara geniş yelpazede avantaj sağlar.Temizlik yaparken bir elektrik süpürgesinden beklenenler güçlü emiş, sessiz çalışma ve uzun kablo olarak sıralanabilir. Sinbo SVC - 8603 elektrikli süpürge hem 890 watt motor emiş gücü ile derinlemesine temizlik yapmanıza fırsat sağlar, hem de 80 db ses ile bunu aşırı gürültü yapmadan başarmanıza yardımcı olur. 2,5 litre toz torbası kapasitesi ile Sinbo SVC-8603 elektrikli süpürge oldukça geniş hacimlidir. Sinbo toz torbalı elektrikli süpürge 5 metre kablo uzunluğu ile size kullanım kolaylığı sağlayarak ulaşılması zor yerlerde verimli bir şekilde çalışır.

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kullanım Kolaylıkları

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge, evde temizlik yaparken size ekstra bir yük getirmeden, işinizi kolayca halletmeniz için yardımcı olur. Hafif olması sebebiyle odalar arasında geçiş yaparken bir de cihazı sürükleme ile uğraşmazsınız. Bunun dışında, 5 metrelik kablosu sayesinde cihaz fişe takılı iken çok geniş bir alanda temizlik yapabilirsiniz. Temizlik bittiğinde otomatik kablo sarıcı ile kablosunu kolaylıkla sarabilirsiniz. Fazla yer kaplamaması sebebiyle de temizlik yapmadığınız zamanlarda kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Fiyatları

Elektrikli süpürgeler güçlerine ve özelliklerine göre çok farklı fiyat bantlarında satılır. Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge satın almadan önce fiyatlarını öğrenebileceğiniz bir çok platform vardır. Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge en ucuz şekilde nereden temin ederim diye düşünüyorsanız Hepsiburada’nın ayrıcalıklı önerilerini inceleyebilirsiniz.

Neden Sinbo SVC- 8603 Toz Torbali Elektrikli Süpürgeyi Tercih Etmelisiniz?

Sinbo SVC-8603 pratik kullanımı nedeniyle en çok tercih edilen elektrikli süpürgeler arasındadır. Sinbo elektrikli süpürgenin 5 metrelik kabloya sahip olan fişini tek noktaya taktığınızda evinizin büyük bölümünü süpürmenize olanak sağlar.

Sinbo SVC-8603 Elektrikli Süpürge Torbasız Kullanıma Uygun Mudur?

Beyaz eşya konusunda dünyada önemli bir yer edinmiş olan Sinbo markasının bu ürünü en çok satılan ve kullanılan ürünler arasındadır. Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge toz torbalı kullanıma uygun olarak üretilmiş olup, torbasız kullanım için uygun değildir.

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kullanıcılar Tarafından Tavsiye Edilir Mi?

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge ile ilgili araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de cihazı daha önce kullanan insanların deneyimleridir. Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge yorumları incelendiğinde ürünün tam bir fiyat performans ürünü olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Özellikler

Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah Değerlendirmeleri


Sinbo SVC-8603 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Siyah Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo