Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak
 • Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak
 • Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak

Saç düzleştiriciler hanımlar ve uzun saçlı beyler için tasarlanan saçlarınızın yıpranmadan bakımlı görünmesine yardımcı olan pratik ürünlerdir. Remington CB7400 saç düzleştirici tarak her saç tipine uygun olarak üretilmiştir. Remington CB7400 evinizde, seyahat ve tatillerinizde saçlarınızda istediğiniz ışıltılı ve düzleşmeyi kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Özel teknolojisi ile saçlarınızda elektriklenme olmadan bir düzleştirme yaparken fırça ve düzleştirici bir arada özelliğiyle öne çıkar.

Remington CB7400 Özel Teknoloji Kolay Kullanım

Saçlara düz şekil vermek için anti-statik teknolojinin bulunduğu seramik kaplama fırça yapısıyla ikisi bir arada Remington CB7400 saç düzleştirici tarak, dipten uca saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda saça hacim kazandırır. Üç ayrı kullanım sıcaklığına sahip olan Remington CB7400’de voltaj farklılığına göre sıcaklık ve süre değişir. Saç düzleştiricisini kullanabilmeniz için fişi prize taktıktan sonra cihaz üzerindeki On (açık) düğmesine 2 saniye basılı tutup açmanız ve düşük sıcaklık ayarı için bir, orta sıcaklık ayarı için iki ve yüksek sıcaklık ayarı için üç kez düğmeye basmanız yeterlidir. Cihaz seçtiğiniz sıcaklığa erişene kadar seçtiğiniz sıcaklık ekranda yanıp sönecektir. Cihaz ekranında hangi sıcaklıkta çalıştığınız noktalarla belirtilir.

Eğer düşük sıcaklıkta çalışıyorsanız bir, orta sıcaklıkta iki ve yüksek sıcaklıkta çalışıyorsanız ekranda üç nokta görünecektir. Kullanım sonrasında Off (Kapalı) düğmesine basılı tutarak cihazı kapatabilirsiniz. Cihazın temizliğini de cihaz soğuduktan sonra yüzey kısmını bezle silerek yapabilirsiniz.

Kısa Zamanda Büyük Etki

 • Remington CB7400 saç düzleştirici tarak seramik fırçasıyla saçlarınızda kolaylıkla kayarak kısa sürede düzleşme sağlar.
 • Saça zarar vermeyen özel ısı ayarları ile boyalı saçlarınızda dahi kullanabilirsiniz.
 • Yetişmeniz gereken iş toplantıları ya da özel davetlerde saçlarınız stres olmaktan çıkar.
 • Soğuk fırça uçları elinizin yanmasını önler ve kullanımda rahatlık sağlar.
 • Özel taşıma çantası ve hafifliğiyle yer kaplamadan ve size yük olmadan seyahat ve tatillerinizde de yanınızda olur.

Remington CB7400 Teknik Özellikler

 • En düşük ısı 150°C, en yüksek ısı 230°C’de kullanılabilir.
 • 3 kademeli ısı ayarı mevcut.
 • 30 saniyede ısınabilir.
 • Seramik malzemeden yapılmıştır.
 • Kendiliğinden kapanır.
 • Renk: Siyah

Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak Değerlendirmeleri


Remington CB7400 Saç Düzleştirici Tarak Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo