Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah
 • Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah

Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
1.567,99 TL
Ürün Rengi : Siyah

Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah

Yiyeceklerin düdüklü tencerede hazırlanması hızlı ve sağlıklıdır. Lezzeti bir başkadır. Normal pişirme süresine göre çok daha hızlıdır ve enerji tassarufu sağlar.Sebzeler, bakliyatlar, çorbalar gibi hemen hemen tüm yiyecekleri pişirmek için uygundur. 18/10 birinci sınıf paslanmaz çelikten üretildiği için çok dayanıklıdır. Cam- seramik, halojen, indüksiyon, elektrikli ve gazlı ocaklarda kullanıma uygundur. İncelikle tasarlanmış kenarları ile etrafı kirletmeden doldurma ve boşaltma kolaylığı sağlar. Isınmaya karşı dayanıklı ergonomik kulbu sayesinde kolayca tutabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Silver Trend Düdüklü Tencere, mutfağınızın en büyük yardımcısı, evinizin aşçısıdır.

 • 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik
 • Özenle polisajlanmış dış yüzey
 • Isı iletimi korumalı 3 katlı kapsül termik taban
 • Hızlı ısı emilimi ve ısının eşit miktarda uzun süreli saklanması
 • Cam-seramik, halojen, indüksiyon, elektrikli ve gazlı ocaklarda kullanıma uygunluk

Set İçeriği;

 • 4 lt Düdüklü Tencere ve Kapağı

2 yıl garantilidir.

Kalınlık: 0,80 mm 
Yükseklik: 14 Cm

Özellikler

Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah Değerlendirmeleri


Nehir Silver Trend 4 Litre Klasik Düdüklü Tencere Siyah Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo