Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf
 • Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf
 • Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf
 • Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf
 • Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf

Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
2.790,00 TL
Ürün Rengi : Şeffaf
MağazaVeraavm

Mythos Çakra Olumlama 7’Li Bardak Seti, özel renkler, semboller, olumlama sözleri ve Altın Oran’ı temel alan tasarımı ile suyun enerjisin artırır. Canlandırılmış su içmek bize çakralarımızı dengelemek konusunda yardımcı olur. Çakralar, insan bedeninin ortasından geçen enerji hattında yerleşmiş merkezlerdir. Yedi tanedirler ve bizim duygusal yapımızı ve psikolojik durumumuzu yönetirler. Mythos, olumlama bardak setinde; kök, sakral, solar plexus, kalp, boğaz, alın ve tepe çakraları destekleyen sembol ve cümleler, her bardakta ayrı ayrı bulunmaktadır.

Mythos Çakra Olumlama 7’Li Bardak Seti Özellikleri

Vücudun enerji merkezleri olan çakraların dengelenmesine yardımcı olan canlı su, olumlama bardakları ile sizinle! Mythos Çakra Olumlama Bardakları, rengarenk görünümleri ile sunumlara şıklık, bedene enerji katıyor. 7 adet bardaktan oluşan ve her biri farklı bir çakra için etki vadeden set, Altın Oran’ı temel alan tasarımı ile göz dolduruyor.

Özel renkleri, etkileyici sembolleri, olumlama sözleri ile tasarlanan Çakra Olumlama Bardakları, su içerek çakralarınızı dengelemenizi sağlıyor. Duygusal yapınızın, psikolojik iyilik halinizin, enerjinizin yönetilmesine yardımcı oluyor.

Mythos Çakra Olumlama Bardak Seti Faydaları

Her olumlama bardağında yer alan renk ve desenler bir çakrayı sembolize ediliyor. Kök, sakral, solar plexus, kalp, boğaz, alın ve tepe çakraları destekleyen semboller, olumlamalar setteki bardaklarda karşımıza çıkıyor.

 • Kırmızı renkli çakra olumlama bardağı kök çakra olumlaması için tasarlanıyor. Sağlık sembolü ile donatılan bardak, kök çakradaki enerjinin dengelenmesine destek veriyor.
 • Turuncu renkli olumlama bardağı sakral çakra olumlaması için özel hazırlanıyor. Uyum için olumlamalar içeren bardak, sakral çakradaki enerji dengesine yardımcı.
 • Sarı renkli bardak ise solar pleksus çakrası için etkili. Cesaret için olumlama içeren ürün, solar pleksüs çakrasında tıkanıklık veya enerji akışı problemi olanlara dengeleme desteği veriyor.
 • Yeşil renkli çakra bardağı, sevgiye adanıyor. Kalp çakradaki enerjinin düzenlenmesini sağlayan ürün, olumlama ve sembol ile enerjiyi destekliyor.
 • Mavi renk bardak boğaz çakrası için özel. Yaratıcılık için hazırlanan olumlama bardağı, suyun canlı enerjisiyle boğaz çakrasında enerji akışının mükemmelleşmesine imkan tanıyor.
 • Koyu mavi renkteki bardak ise önsezi için hazırlanıyor. Alın çakra olumlaması için sembol bulunduran ürün, bu çakradaki sorunların üstesinden gelmeye yardımcı.
 • Son olarak tepe çakra olumlaması bardağı mor renkte karşımıza çıkıyor. Bilgelik için tasarlanan bardak, setin en özel parçalarından biri.

Mythos Çakra Olumlama Bardak Seti ile Yaşam Enerjinizi Destekleyin

Mythos Çakra Olumlama Bardak Seti ürününü su canlandırıcı karaf ürünleri ile beraber kullanarak suyun enerjisini destekleyebilirsiniz. Altın Oran’a ve Fibonacci dizilimine uygun olarak şekillendirilen karaflar suyun bovis değerini artırıyor, yaşam enerjisini yükseltiyor. Kaynağındaki titreşime en yakın hale ulaşan su, vücudun iyilik hissinin devamına yardımcı oluyor. İçilen su ile tüm bedene ve organlara yayılan yüksek frekans sayesinde metabolizmanın kendini onarma fonksiyonu hayata geçiyor. Canlı suyun enerjisini sunumda da koruma, çakralarınızdaki enerji akışını içtiğiniz suyla tazelemek için bardak seti yanınızda!

Siz de çevrenizde enerjiler ve çakralarla ilgilenen sevdiklerinize Mythos su canlandırıcı bardak seti armağan edebilirsiniz. Ayrıca kendi enerji akışınızı dengelemek için olumlama bardakları alabilir ve canlı suyun gücünü enerjinizi yenilemek için kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Menşei: Polonya
 • Kapasite: 0.25 litre / 8.5 oz
 • Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
 • Ağırlık: Tek Bardak/255gr
 • Bardak Çapı: 26cm/255gr
 • Bardak Yüksekliği: 9cm
 • Koli Ölçüsü: 32,5 cm (E) x 12,5 cm (Y) x 30 cm (D)
 • Koli Ağırlığı:2,5 kg
Özellikler

Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf Değerlendirmeleri


Natures Design Mythos Çakra Olumlama 7’li Bardak Seti Şeffaf Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo