Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf

Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
3.530,00 TL
Ürün Rengi : Şeffaf
MağazaVeraavm

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak, suyun doğal gücünü açığa çıkarır. Suyu yapılandırır, canlandırır. Suyun canlanarak vücuda daha faydalı forma ulaştığı iddia edilir. Yaşam gücü enerjisi (Bovis değeri) artar. Canlandırılan su dondurulduğunda Masuro Emoto’nun yüksek enerji seviyesine karşılık gelen kristal şekli mikroskopta görüntülenir. Bardaklar enerjiyi korur. Karaftaki 6 bölümlü yapı Fibonacci dizilimine referans verir. Altın Oran ile şekillendirilmiştir. Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt 2 Mythos Bardak, tabanında 24 ayar altın yaşam çiçeği bulundurur. Alladin karaf bardak seti, Avrupa’da el işçiliğiyle üretilir.

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak

Alladin su canlandırıcı karaf serisinin en popüler ürünlerinden biri olan set, Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak parçalarından oluşuyor. Fibonacci dizilimine uygun olan altı basamaklı tasarıma sahip karaf, doğanın kusursuz geometrisine, altın orana uygun olarak şekillendiriliyor. Tabanında 24 ayar altından yapılan yaşam çiçeği sembolüne yer verilen ürün, şık görünümü ve su canlandırıcı etkisi ile canlı su tüketmek isteyenlerin seçimi. Ayrıca sette yer alan iki adet Mythos bardak da tabanında altın yaşam çiçeği sembolü taşıyor.

İsviçre’da tasarlanan 1.3 litre hacmindeki karaf ve 250 ml kapasiteli Mythos bardaklar, şıklığı ile sunumların yıldızı oluyor. Özel günlerde ikramlarda kullanabileceğiniz tasarımlar, mükemmel bir ev hediyesi olmaya da aday. Üstelik Alladin yaşam çiçekli karaf, geleneksel cam üfleme teknikleri kullanılan el yapımı bir eser. Diğer bir deyişle, yüksek kaliteli kurşunsuz camdan üretilen bu set, evinizin en özel köşesinde yer almayı hak ediyor. Evinizde, ofisinizde, bekleme salonlarında veya davetlerinizde Alladin su canlandırıcı karaf ve bardak seti ile siz de göz kamaştırabilirsiniz.

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak ile Su Yapılandırın!

Benveniste ve Emoto gibi araştırmacılar, suyun doğanın canlı bir parçası olduğunu ve suyun doğal enerjisinin insan bedeni için faydalı olduğunu kanıtlamıştır. Ancak modern yaşam alışkanlıkları ve kentleşme gibi nedenlerle insanlar su kaynaklarından uzaklaşmış durumda. Öyle ki suyun titreşimi ve enerjisi, insanlara kentlerde su ulaştıran modern sistemler ve dağıtım şebekeleri tarafından olumsuz etkileniyor. Yüksek basınç altında akan ve uzun süre tanklarda depolanan sular, temizlik amacıyla içine karıştırılan kimyasallar ve distilasyon işlemi nedeniyle doğal canlılığını kaybetmekte. Bu durumda, suyun yaşam enerjisi azalıyor ve içeriğindeki önemli titreşimler tahrip oluyor.

Alladin su canlandırıcı karaf 1.3 litre ve 2 Mythos bardak seti, suyun titreşimini yeniden kazanmak için tasarlanıyor. Set, Altın Oran'a uygun tasarlanan şekli, yaşam çiçeği sembolü ve cam materyali ile suyun kaynağındaki enerjisini geri almasını sağlıyor. Enerjisi tazelenen su, kaynağındakine en yakın frekansa ulaşarak canlı suyun faydalarını evlerinize getiriyor.

Peki bu enerjisi ölçmek mümkün mü? Bovis değeri ile evet! Andre Bovis tarafından geliştirilen bir ölçüm birimine göre, insan sağlığı için tüketilen gıdaların ve içeceklerin 6500 bovis değerinin üzerinde olması gerekmekte. Yapılan çalışmalar, Alladin karaf içinde dinlendirilen suyun, canlanarak 1 dakikadan itibaren 18.500'e kadar yükselebilen bir bovis değerine sahip olduğunu gösteriyor.

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak Faydaları Nelerdir?

Diğer taraftan canlandırılmış suyun birçok faydası bulunuyor. Öncelikle, canlı suyun vücudun kendini onarma sistemini harekete geçirdiği biliniyor. Yapılandırma sonrası oluşan su, yenilenme enerjisini bedene yayarak bedenin kendini iyileştirme gücünü destekliyor. Ayrıca düşük enerjili su tüketimi bedenin yaşam enerjisinin azalmasına yol açıyor. Çünkü vücut alınan besini/suyu kendi enerji düzeyine çıkarabilmek için yaşam enerjisini feda ediyor. Bu nedenle canlı su tüketmek enerjinin korunmasının da basit ve etkili bir yolu.

Buna ek olarak doğal kaynaklarda negatif iyonlarla zenginleşen su, şebekeye hapsedildiğinde ve depolandığında iyon yükünde kayıp meydana geliyor. Oysa canlandırılmış suyun negatif iyon yükünde de artış söz konusu. Vücut için önemli görevler üstlenen negatif iyonlar, bedenin, zihnin ve ruhun faydalanabileceği önemli birer kaynak. Yapılan testlerde, musluk suyunda tespit edilen 3.324 negatif iyon yükü, karaf içinde sadece 3 dakika bekletildiğinde 12.863'e kadar yükseliyor.

Karaf içinde bekletilen su, altıgen kristallerin net bir şekilde görülebildiği ve mikroskop altında su kalitesinin belirgin bir şekilde tespit edilebildiği noktaya da ulaşıyor. Bu sayede, Alladin karafı kullanarak şık ikramlar hazırlayabilir ve suyun doğal enerjisinden daha fazla faydalanabilirsiniz. Defya Ailesi'nde bulunan Alladin su canlandırıcı 1.3 litre karaf ve ikili su canlandırıcı bardak setini güvenle sipariş verebilirsiniz.

ÖNCESONRA

Teknik Özellikler

 • Menşei: Polonya
 • Kapasite: 1.3 litre / 44 oz
 • Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
 • Karaf Çapı: 51cm
 • Karaf Yüksekliği: 28cm
 • Ağırlık: Karaf/825gr Tek Bardak/255gr
 • Koli Ölçüsü: 17,5 cm (E) x 30 cm (Y) x 17,5 cm (D)
 • Koli Ağırlığı: 1,6 kg
Özellikler

Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf Değerlendirmeleri


Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3lt + 2 Mythos Bardak Şeffaf Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo