Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt
 • Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt

Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
2.930,00 TL
Ürün Rengi : Şeffaf
MağazaVeraavm

Alladin Su Canlandırıcı Karafı 1.3 litre, suyu canlandırarak enerji verir. Su kaynağındaki titreşime en yakın şekilde hazırlanır. Bazıları 1.3 litre karafın suyun Bovis değerini, sağladığı faydaları, lezzeti artırdığını iddia eder. Masuro Emoto'ya göre, yüksek enerjiye sahip olan su, altıgen kristal şeklini alır. Canlandırıcı karaf ile yapılandırılan su dondurulduğunda mikroskop altında kristaller görülebilir. Karafın altı bölümden oluşan yapısı, Fibonacci dizilimine dayanır. Altın oran prensibine göre şekillendirilmiştir. Alladin 1.3 L karafın tabanında yer alan Yaşam Çiçeği, 24 ayar altındır. Avrupa'da el işçiliğiyle, özenle üretilmektedir.

        

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt

Eğer suyun cansız olduğunu düşünüyorsanız, son 20 yılda yapılan araştırmalar yanıldığınızı gösteriyor. Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt, bu çalışmalardan ilhamla hazırlanan özel tasarımı sayesinde suya canlılık ve enerji kazandırıyor. Zarif cam şıklığı ile sunumlarınıza eşlik edecek su canlandırıcı karaf, altın orandan aldığı güçle enerji artırıyor. Ayrıca altında yer alan 24 ayar altından yapılmış yaşam çiçeği sembolü, karafın enerji etkisini tazeleyerek suyu yeniden yapılandırıyor. Basamaklı tasarımıyla Fibonacci diziliminin ilk altı sayısından her birini somutlaştıran ürün, suya adeta hayat veriyor. Geleneksel cam üfleme tekniği ile şekillendirilen ve Avrupa’da el işçiliği ile üretilen Alladin su canlandırıcı 1.3 litre karaf, kurşunsuz camla karşınızda. Günlük kullanıma uygun olan karaf ile siz de yaşam kaynağı suyu daha faydalı hale getirebilir, enerjinizi dengeleyerek bedeninize iyilik yapabilirsiniz.

Alladin 1.3 L Su Canlandırıcı Karaf ile Suyu Yapılandırın

Benveniste ve Emoto gibi isimlerin, yaptığı araştırmalarla suyun doğanın canlı bir parçası olduğu kabul ediliyor. Ayrıca suyun doğal enerjisinin insan bedeni için faydalı olduğuna dair veriler mevcut. Fakat, modern yaşam alışkanlıkları, kentleşme gibi birçok neden insanlığı su kaynaklarından uzaklaştırmış durumda. Toplumları dağıtım şebekelerine mahkum eden modern sistemler dolayısıyla akan su, titreşimini kaybediyor. Diğer bir deyişle enerjisini yitiriyor. Yüksek basınç altında akan, uzun süre tanklarda depolanan, temizlenmesi adına içine kimyasallar karıştırılan ve distile edilen suların, doğal canlılığı ortadan kalkıyor. İşte

Alladin su canlandırıcı karaf 1.3 Lt, suyun titreşimini yeniden kazandırmak için görev başında. Kaynağındaki akışın enerjisini, gücünü yeniden alması için suyu Altın Oran’a uygun olarak hazırlanan karafta bekletmeniz yeterli. Alladin karaf, kurşunsuz cam malzemesi ile suya hiçbir katkı maddesi eklemeden enerjisini geri kazandırıyor. Suyun yaşam enerjisi tazeleniyor.

Üstelik suyun biyolojik kalitesini belirleyen canlılığı ölçümleyebilirsiniz. Fransız Andre Bovis tarafından oluşturulan ölçü birimine göre, insan sağlığının devamlılığı için alınan her gıdanın, içeceğin 6500 bovis değerinin üzerinde olması gerekli. Alladin karaf 1.3 Lt içinde dinlendirilen su, canlanarak 1 dakikadan itibaren artarak 18.500’e kadar yükseliyor.

Alladin 1.3 L Su Canlandırıcı Karaf Faydaları Nelerdir?

Peki canlandırılmış suyun, Alladin 1.3 Litre karafın faydaları neler? Öncelikle canlı su, vücudun kendini onarma sistemini harekete geçiriyor.Yapılandırma sonrası içilen su ile yenilenme enerjisi bedene yayılıyor. Bedenin kendini iyileştirme gücü desteklenirken bu frekans sayesinde, tüm organlar olumlu etkileniyor.

Doğal kaynağında akarak negatif iyonlanan su, şebekeye hapsedildiğinde, depolandığında maalesef iyon yükünde kayıp oluşuyor. İnsan metabolizmasında önemli görevler üstlenen, vücuttaki doğal devinimine yardımcı olan negatif yükteki iyonlar, altın orana uygun şekillendirilmiş karaflar sayesinde alınabiliyor. Bedenin, aklın ve ruhun faydalanabileceği negatif iyonların alımı Alladin 1.3 litre karaf ile mümkün. Öyle ki yapılan testlerde, 3.324 negatif iyon yükü tespit edilen musluk suyu, karafta sadece 3 dakika bekletildiğinde negatif iyon yükü katbekat artarak, 12.863’e ulaşıyor.

Bu doğal süreçlerin sonucunda, karafta bekletilen suyun içindeki altıgen kristallerin net olarak seçilebildiği, yani su kalitesinin belirgin bir şekilde mikroskopta tespit edilebildiği görülüyor. Siz de Alladin karaf 1.3 litre su canlandırıcı karaf faydalarından yararlanabilirsiniz. Onunla şık ikramlar hazırlayabilir, suyun doğal enerjisinden daha çok faydalanabilirsiniz. Defya Ailesi’nde bulabileceğiniz Alladin su canlandırıcı 1.3 litre karafı güvenle sipariş verebilirsiniz.

ÖNCESONRA

Altın Oran

Fibonacci Dizilimi

Teknik Özellikler

 • Menşei: Polonya
 • Kapasite: 1,3 litre / 44 oz
 • Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
 • Ağırlık: Karaf/825 gr
 • Karaf Çapı: 51cm
 • Karaf Yüksekliği: 28cm
 • Koli Ölçüsü: 17,5 cm (E) x 24 cm (Y) x 17,5 cm (D)
 • Koli Ağırlığı: 1,2 kg
Özellikler

Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt Değerlendirmeleri


Natures Design Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3 Lt Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo