Fms Merkür Ikiz 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak Kırmızı 3021KRM
 • Fms Merkür Ikiz 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak Kırmızı 3021KRM

Fms Merkür Ikiz 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak Kırmızı 3021KRM

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
3.399,00 TL
Ürün Rengi : Kırmızı

Fms Merkür İkiz 4+6 Lt Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak

 • 4 Lt Tencere
 • 6 Lt Tencere
 • Düdüklü Kapak
 • Cam Kapak

18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik üstün alman çeliği garantili 

2 yıl garantili 

Isıyı muhafaza eder ve her zaman parlak kalır.Isıyı yayan özel alaşımlı tabanlıdır.Yakıttan ve zamandan tasarruf sağlar.

KULLANMA TALİMATI Düdüklü tencerenizi açarken, kapak sapını ters istikamette kaldırınız ve kapağı yan çevirerek çıkartınız.Tencerenizi hacminin üçte ikisinden (2/3) fazla doldurmayınız.Pişirmeye başlamadan önce kapağın tamamen kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz Tencerenin kapağını kapattıktan sonra valfı ve emniyet subabını kontrol ediniz.Buhar çıkınca dik durumdaki ventili, şekildeki gibi eğik pozisyona getirerek tencerenizin altındaki ateşi kısınız.(pişme süresi bu andan itibaren hesaplanır.)Pişme süresi dolduktan sonra tencereyi ocaktan indirin ve ventili kaldırarak tencerenin içindeki buharı tamamen boşaltın.

BAKIM Temizlikte kesinlikle toz deterjan kullanmayınız, sıvı veya krem deterjan kullanınız.Telle ovmayınız.Güvenliğiniz için valfleri daima temiz tutunuz.Tencereyi susuz olarak ocakta bırakmayınız.

En eski markalardan biri olan FMS çelik tencereler 18/10 Cr Ni ömür boyu paslanmazlık garantilidir.

Özel polisajlanmış dışı parlaktır.

18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik Gövde ve Kapak

Isı İletkenliği yüksek, termal kapsül taban

Gıda ısısını uzun süre koruyabilme özelliği

Tüm ocak tiplerine uygun (İndüksiyon, Elektrik, Gaz, Cam,Seramik ve Halojen Isıtıcılar)

Yüksek kalite çelik ve ısıya dayanıklı saplar 

Çok az su ve yağ ile vitamin, mineral ve lezzet kaybı yaşamadan pişirme

Hijyenik ve kolay temizlenebilir. Yıkama sonrası yumuşak bir bez ile kurulayınız.

Sert cisimler kullanmayınız

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Paslanmaz Alman Çeliğinden Üretilmiştir.

Özellikler

Fms Merkür Ikiz 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak Kırmızı 3021KRM Değerlendirmeleri


Fms Merkür Ikiz 4 + 6 Litre Düdüklü Tencere Seti + Cam Kapak Kırmızı 3021KRM Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo