Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli
 • Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli
 • Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli
 • Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli
 • Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli
 • Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli

Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü

Delicate 7000 Garment Steamer Mavi

ÜTÜ MASAMIZLA GİYSİLERİNİZE DAHA İYİ BAKIN

Ütü masası, giysilerinizdeki kırışıkların açılmasını destekler. Yerleşik ve hem dikey hem yatay konumlarda ayarlanabilir olan masa, giysileriniz için daha iyi sonuçlar ve bakım sağlar.

ESNEK NOZÜL VE TABAN PLAKASI SAYESİNDE DAHA KOLAY BUHARLAMA

Dayanıklı Nozül ve Glissium™ Taban Plakası ile giysilerinizi kolayca buharlayabilirsiniz. Çizilmeye dayanıklı ve kolay kayan tasarımı, ideal buharlama için rahat bir kullanım sağlar.

BUHARLA GİYSİLERDEKİ BAKTERİLERİN %99,99’UNU TEMİZLEYİN

Buhar, giysilerin kırışıklarını açmaya ek olarak 1 dakika içinde bakterilerin %99,99’unu gidererek giysileri temizler ve havalandırır. Buharlama sayesinde artık giysilerinizi yıkamadan önce daha çok giyerek hem giysilerinizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

*Test, 95 °C üzerindeki sıcaklıkta 1 dakikalık buharlama süresiyle Koli basili (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus alt türü aureus (ATCC® 6538™) ve Kandida albicans (CICC® 1965™) bakteri türleri için Çin’in giysi buhar makinelerine yönelik standardı QB/T 5200-2017’ye dayanarak Kasım 2021 tarihinde SGS tarafından gerçekleştirilmiştir.

ALTI BUHAR AYARI, HASSAS VE AMACA YÖNELİK GİYSİ BAKIMI SAĞLAR

Giysileriniz hangi kumaştan üretilmiş olursa olsun, Altı Buhar Ayarı ve Eco fonksiyonu ile her zaman doğru şekilde temizlenir. Hassas ve uygun seviyede buhar için pamuktan akriliğe kadar her giysiye yönelik uygun hassasiyeti seçebilirsiniz.

DAHA BÜYÜK BİR SU TANKIYLA DAHA UZUN SÜRE BUHAR VERİN

Daha büyük boyutlu su tankımızla daha uzun süre buhar verin. 2,5 litrelik kapasite, daha uzun buharlama süresi ve sorunsuz yeniden dolum sağlar. Tamamen çıkarılabilir olduğundan, sabit tanka göre kullanımı daha kolaydır.

 • 1,8 m uzunluğunda ve 180º döner kablo
 • Dikey Buhar Özelliği : Dikey buhar fonksiyonu
 • Sprey fonksiyonu
 • Anti-calc kireç önleyici sistem
 • Esnek sıcaklık seçimi

Teknik Özellikler

Ürün ölçüleriÜrün ölçüleri
PerformansPerformans
Yardımcı RenkMisty Navy
No of steam settings3
Taban kaplamaSeramik

Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli Değerlendirmeleri


Electrolux E7US1-4MN Kırışık Giderici Buharlı Ütü Çok Renkli Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo