Caso 3617 Blender MX1000
 • Caso 3617 Blender MX1000
 • Caso 3617 Blender MX1000
 • Caso 3617 Blender MX1000

Caso 3617 Blender MX1000

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Caso 3617 Blender MX1000

Özellikle yaz mevsiminde serinletici içeceklerin hazırlanma işlemini kolaylaştıran güçlü motoru ve özel bıçakları sayesinde en sert gıdaları bile rahat bir şekilde parçalayabilen ayar ve fonksiyonları ile kullanım zenginliği sağlayan Caso 3617 Blender, gerçekleştirdiği üst düzey performansı ile mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri haline geliyor. Caso 3617, en leziz soğuk karışımları oldukça pratik bir hale getiriyor.

 • Hız ayar kademeleri sayesinde her ihtiyaca uygun bir performans gösteriyor.
 • Motor ve devir güçleri, her kullanımda etkisini hissettiriyor.
 • Darbe fonksiyonuna sahip olan blender, istenilen kıvamın elde edilmesini kolaylaştırıyor.
 • Paslanmaz çelik malzeme sayesinde hem antibakteriyel hem de uzun ömürlü bir kullanım sağlanıyor.

Caso 3617'nin Teknik Özellikleri

Güç: 1000 W

Bıçak Türü: 8 kollu çelik bıçak

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1.5 lt

Renk: Inox

Caso 3617 Blender, 1000 W'lık korkunç gücü sayesinde bir küçük ev aletinden beklenilenin çok daha fazlasını vadediyor. 17 bin devir gücü ile birleşen güçlü motor, 8 kollu çelik bıçak sayesinde üst düzey bir performansa imza atıyor. Ice Crusher fonksiyonu sayesinde buz kütlelerini dahi paramparça eden Caso Blender, yüksek hızlı karıştırıcı özelliği ile oldukça lezzetli sonuçlar veriyor. Camdan üretilen bir buçuk litrelik geniş doğrayıcı hazne kapasitesi ile kullanım kolaylığı sağlanıyor, geniş hazne sayesinde büyük ölçekli karışımlar yapılabiliyor. Caso 3617, içecek ve karışım hazırlama işlemini keyifli hale getiriyor.

Caso Markasına İlişkin Bilgi

1952 yılında Almanya'da kurulan Caso, teknoloji sektörünün büyük bir bölümünde faaliyet gösteriyor. Özellikle mutfak araç ve gereçleri konusunda uzmanlaşan ve bu alanda öncü markalar arasında kabul edilen Caso'nun geliştirdiği küçük ev aletleri, mutfaklara konfor getirmeye devam ediyor. Caso'nun ortaya koyduğu ürünler performansının yanı sıra tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. 

 

Caso 3617 Blender MX1000 Değerlendirmeleri


Caso 3617 Blender MX1000 Ortalama Puan Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo