Bnreo Su Arıtma Filtresi 4'lü Full Ekonomik Filtre Seti
 • Bnreo Su Arıtma Filtresi 4'lü Full Ekonomik Filtre Seti

Bnreo Su Arıtma Filtresi 4'lü Full Ekonomik Filtre Seti

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
252,20 TL
Ürün Rengi : Beyaz

FİLTRE DETAYLARI:

1.AŞAMA: 5 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE - ENDKAPSIZ ( ŞAPKALSIZ )

Sudaki Çözülmemiş Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve benzeri parçaların 5 mikron mertebesinde arıtımını sağlar.

Diğer adı ile de pamuk filtre olarak bilinir yüksek basınçta sıkıştırılmış pamuktan oluşmaktadır. Arıtma cihazında suyu ilk karışalayan 1. aşama filtredir.
2.AŞAMA: BLOK CARBON FİLTRE (CTO)

İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar, Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. 2. Aşamada yer alan granül aktif carbon filtre toz carbon filtredir. Bu filtreden kaçan ne varsa 3. aşama olan blok aktif carbon filtre bunu tutar ve suyu membran filtre için hazır hale getirir.


3.AŞAMA: 1 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE

Sudaki Çözülmemiş Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve benzeri parçaların 1 mikron mertebesinde arıtımını sağlar. Ekonomik filtre setlerinde 2. filtreden sonra gelip 3. filtre olarak kullanılır. 1. ve 2. filtrenin tutmadığı partikülleri tutup membran filtreye ulaşmasını engeller.

5.AŞAMA: POST (SON) AKTİF CARBON FİLTRE (TATLANDIRICI)

Membran filtrede arıtılan su, moleküler düzeyde arıtıldığı için saflığa yakın derecede olduğundan içim olarak ham gelecektir. Bu yüzden suyun içimi daha güzel olması için ve tadı daha çok beğenilecek hale getirmek için post carbon filtre kullanılır. Arıtma cihazında 5. aşamada yer alır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

 • 10” 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre * 1 adet - Filtre Ömrü 6 Ay
 • 10” Blok Carbon Kartuş Filtre (CTO) * 1 adet - Filtre Ömrü 6 Ay
 • 10” 1 Mikron Spun (Sediment) Filtre * 1 adet - Filtre Ömrü 6 Ay
 • 10” Coconut Post Carbon Filtre * 1 adet - Filtre Ömrü 12 Ay

Ürünün Montajı Müşteriye aittir. 

Firmamızın teknik servis ekibinden telefon ile destek alabilirsiniz.

Özellikler

Bnreo Su Arıtma Filtresi 4'lü Full Ekonomik Filtre Seti Değerlendirmeleri


Bnreo Su Arıtma Filtresi 4'lü Full Ekonomik Filtre Seti Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
   Bu üründe taksit yapılamamaktadır!

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo