Bnreo Su Arıtma Cihazı 5'li İnline Filtre Seti
 • Bnreo Su Arıtma Cihazı 5'li İnline Filtre Seti

Bnreo Su Arıtma Cihazı 5'li İnline Filtre Seti

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
344,35 TL
Ürün Rengi : Krem

(Aşama 1) 12 İnç inline sediment filtre:
Beş mikron ve üzerinde kiri, pası ve kumlarını giderir.
(Aşama 2) 12 İnç inline Coconutlu granül
Aktif karbon filtre: Klorun ve organik kimyasalların % 99unu alır.
(Aşama3) 12 İnç inline blok karbon filtre:
Klorun ve organik kimyasalların %99unu alır.
(Aşama 4 ) 10 İnç Tüm arıtma Cihazlarına Uyumlu Tatlandırıcı Filtre
İçerisindeki post karbon nedeniyle ile suya koku ve renk veren başarını sağlar. 

Bu filtre blok karbon olması özelliği ile sudaki koku ve mineral ile birlikte 10 mikron hassasiyetinde filtrasyon yapar.
Membran filtrenin dikkatini çeken bu filtre arıtma sisteminin Olmazsa cihazlarından biridir. Membran bakış açısı olarak kullanılır.

10 İnç PH Sabitleyici: Sularımızın ph değeri 0-14 Olan değerlerdir. 0-7 değer ise asidik, 7 nötr ve 7-14 Aradaki değerler ise alkali olarak değerlendirilmektedir.
Saf su değeri 7' dir 7-14 alkali olan değeri sular tahminde alkali tuzları ve bikarbonat tahmini anlamına geleceği. 

Buna ilave olarak İçeriğinde, kalsiyum ve bakım donanımı bakımından asitk Değerini'nin anlamı muhtemel değildir. İnsanlığın avantajı Alkali su hem çok faydalı hemde daha verimli olmaktadır.

 • 1 Adet 12 inç Hat içi 5 Mikron tortu filtresi
 • 1 Adet 12 inç hat içi Granül Aktif Karbon filtre
 • 1 Adet 12 Inline Blok karbon filtre
 • 1 Adet 10 inç Ph Filtre
 • 1 Adet  Tatlandırıcı filtre 10 inç 

FİLTRE DİRSEKLERİ HEDİYEMİZDİR.

Özellikler

Bnreo Su Arıtma Cihazı 5'li İnline Filtre Seti Değerlendirmeleri


Bnreo Su Arıtma Cihazı 5'li İnline Filtre Seti Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
   Bu üründe taksit yapılamamaktadır!

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo