Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf
 • Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf
 • Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf
 • Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf

Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt.

Beauty Karaf suyu yapılandırır, canlandırır. 6 bölümlü yapının hacmi Fibonacci dizilimindeki 6 sayıya eştir. Altın Oran ile şekillendirilmiştir. Tabandaki platin Yaşam Çiçeği kazınarak işlenir, Avrupa’da el emeğiyle üretilir. Suyu kaynağındaki tadına en yakın hale getirir. Suyun enerjisini ölçen Bovis değerini ve suyun faydasını artırır. Alladin Beauty Karaf'taki canlı su dondurulduğunda Masuro Emoto’nun kanıtladığı yüksek enerji düzeyini işaret eden 6 kenarlı kristal fotoğraflanır. Beauty karaftaki cam fanusa enerji için yarı değerli taşlar koyulabilir. Musluk tasarımı hijyen ve pratiklik sağlar. Su canlandırıcı karaf 5lt kapasitelidir.

Suyun Doğal Gücü

Son 20 yıllık araştırmalar (Benveniste, Emoto, ve diğerleri) suyun, doğanın cansız bir parçası olduğu genel kanısını değiştiriyor. Bazı eko-okullarda, suyun yaşayan doğanın bir parçası olduğu bile öğretiliyor. Suyun doğal enerjisi ve canlılığının insan vücuduna faydalı etkileri bulunuyor. Ancak bu muhteşem güce suyun hâkim olabilmesi için kendini iyi hissetmesi gerekiyor.

Eğer suyun kendini nasıl hissettiğini ve ne durumda olduğunu anlamak istiyorsak direkt yüzüne bakıyor olmamız lazım. Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto işte suyun yüzünü bize yansıtan tekniği geliştiren kişi. Bir damla suyu -30 C’ye donduruyoruz. Sonra bir mikroskobun altında 200-500 arasında büyütüp, aynı zamanda da fotoğrafını çekiyoruz. Bu fotoğraf suyun hangi durumda olduğunu gösteriyor.

Dr. Emoto, binlerce fotoğrafı, güzel bir altıgen kristal olarak kendini ifade etmiş su damlacıkları ve şekilsiz kristal su damlacıkları olmak üzere 2 ana kategoriye ayırmıştır. Araştırmalar gösteriyor ki pozitif etkilere maruz kalan (klasik müzik, pozitif mesajlar) su damlacıkları, mükemmel bir altıgen kristal oluştururken, negatif etkilere maruz kalan (saldırgan mesajlar, sert ve şiddetli müzik) su damlacıkları bu altıgen yapılarını kaybediyorlar.

Su Dağıtım Şebekeleri ve Su Arıtmaları Suyun Gücünü Azaltıyor

Düşünün ki kendinizi bir anda doğanıza tamamen aykırı olan, sevimsiz ve tanıdık olmayan bir ortamda buluyorsunuz. Bu da yetmiyor, başkalarının size empoze ettiği bir dizi kurala göre hareket etmeniz gerekiyor. Bu tabii ki hoş bir durum değil.

Tıpkı insan hayatında olduğu gibi (nabız atışı, nefes alış…), suyun doğal hali titreşimli bir yapı ve titreşimler suya can katar. Bu gerçeği maalesef suyu doğal ortamından kopartıp dağıtım şebekelerine hapsettiğimiz zaman göz ardı ediyoruz. Uzun düz çizgilerde, yüksek basınç altında akmasına zorluyoruz. Büyük plastik tanklarda depolayıp, distile edip kimyasallar atıyoruz. Bütün bunlar suyun doğal ortamlarından çok uzak olduğu için su aşırı stresli olmasına neden olup yapısını etkiliyor. Su kristalleri de bu yüzden muhteşem güzel doğal yapılarını ve enerjilerini kaybediyorlar.

Distile edilmiş, zayıf yapı ve enerjide su, 3 dakika Alladin karafdta bırakılıp fotoğraflanınca muhteşem güzel bir altıgen yapıda kristal şekil tespit edildi. Bu da yüksek enerjili ve canlı suyun kanıtıdır. Bu örneği kendi hayatımızdan bir kesit ile karşılaştıralım: Stresli bir günden sonra evimizin tanıdık ve rahat ortamına gelince hızlıca gevşeyip dinleniriz.

 • ÖNCE

 • SONRA

Su Muhafaza Edildiği Şekil ile Etkileşim Halindedir

Yüzyıllarca evvel atalarımız suyu gemi batıklarındaki küpler gibi belli şekilli küplerde daha uzun muhafaza edebildiklerini anladılar. Eğer antik seramik ya da toprak küpleri ölçerseniz, hepsinin de altın oran, diğer adı ile Fibonacci dizilimi ile uyumlu olduğunu görürsünüz. Bugün Fibonacci dizilimi olarak adlandırılan ritmik şekillerin antik Arap ve Hindu yazılımlarından alındığı iddia edilir. Yüzyıllar önce insanlık tüm bitki, kabuklular, balık, dalgaların hareketi vb’de var olan bu ritmik dizilimi fark ettiler.

 • Altın Oran

 • Fibonacci Dizilimi

Günümüzde modern bilim de bu kadim bilgileri kabullenmiş durumda.

Dr. Emoto’nun derin dondurulmuş kristal metotlarının kullanıldığı deneylerin sonucunda İsviçreli bilim adamları daha iyi su elde etmemize yardımcı olan önemli bir buluşa imza attılar: Su, içinde bulunduğu şekille iletişim halindedir ve bu şekle yanıt verir. En optimum sonuçlar, suyu taşıyan küpün altın oran prensiplerine göre tasarlanmış olanıdır. Bu prensipler birçok ürün üzerinde kullanılmıştır, ancak Alladin su karafları bunların arasında en güçlü etkiyi sağlayan tasarımdır.

Süper Basit Bir Prensip ile Operasyon

İdeal ölçülerde olan ve silikon ağırlıklı (kil, cam) malzemelerden yapılmış bu karafın operasyonu o kadar basittir ki birçokları için inanılması zordur. Sezgileri güçlü olanlar, karafın faydalarına direkt inanırlar. Çoğunluk, sudaki farkı tadınca (yumuşaklık, doğal kaynak suyu tadına benzerlik) karafın şeklinin direkt bir etkisi olduğuna inanırlar. Bazıları ise kendi hissiyatlarına bile güvenmeyip inanmak için laboratuvar testlerinden elde edilmiş kanıtlar görmek isterler.

Bovis Yaşam Gücü Enerji Seviyesi Ölçüsü

Suyun kalitesini değerlendirirken, sadece içerisindeki yabancı maddelerin eksikliğine göre değil, içerisindeki yaşam gücü enerjisine göre değerlendirmek de gerekir.

Suyun canlılığı ya da yaşam gücü enerjisinin varlığına biyolojik kalitesi denir. Bu ölçü birimi Fransız Andre Bovis tarafından geliştirilmiştir. Bovis ölçü birimine göre insanların sağlıklı kalabilmesi için tüketilen gıdanın, Bovis değerinin 6.500’den yüksek olması gerekir. Taze toplanmış sebzelerin 8.000 ile 10.000 arasında Bovis değerleri vardır, ancak market raflarında bekledikten ve pişirildikten sonra bazı durumlarda enerji değerleri 200’e kadar bile düşebilir.

Dr. Robert H. Steelooper, 9.000 ve üstü değerde olan gıdaların tüketilmesinin insan vücudunda arındırıcı ve iyileştirici etkisi olduğunu söyler. 7.000’in altında gıdaların tüketilmesinin vücudumuzdaki enerji seviyesini düşürüp hastalıklara sebep olabileceğini belirtir.

Almanya’da bu konu ile alakalı enteresean bir laboratuvar testi yapılmıştır. Marketlerde satılan gelişigüzel 3 şişe suyunun biyolojik değerleri test edildikten sonra her biri ayrı birer Alladin karafta bırakılmış ve aynı test uygulanmıştır. Sonuçlar, Alladin karafta 1 dakika bile kaldıkdan sonra biolojik değerlerinin ciddi şekilde yükseldiğini kanıtlamıştır. Şişelenmiş suların Bovis değerleri 500 ile 1,500 arasındayken her üçü de Alladin karafta geçirdikleri 1 dakikadan sonra 18,500’e yükselmiştir.

Karafın Şekli Suyun Dalga Devinim Frekansını Nasıl Etkiliyor?

Etrafımızdaki her şeyin kendi frekansı vardır. Farklı frekanslar, farklı organları etkiler. Vücudumuz için en iyisini istiyorsak, geniş bir yelpazede farklı dalga devinim frekansları sunmamız gerekir. Bu sayede vücudun tüm organları için yaratılmış bir iyilik dalgası, titreşimler halinde yayılır. Vücudumuzun kendi kendini onarma ve iyileştirme gücü sayesinde, bu frekanslar doğal bir iyiliştirme sürecini destekler. Yukarıdaki şemalar gösteriyor ki Aladdin karafta kalan suların tüm yelpazedeki dalga devinim frekansları yükselmiştir.

Sudaki Negatif İyonizasyon Nasıl İyileştirilir:

Negatif iyonlar vücudun metabolizmasında önemli görevler üstlenirler ve bu metabolik sürecin düzgün çalışmasını sağlayarak vücuda enerji tedarik ederler. Negatif iyon eksikliği hastalıklara yol açabilir. Doğada su, basitçe ve sadece akarak negatif iyonlanır. En belirgin negatif depolanma, akarsular ve şelalelerde mevcuttur. İşte biz de tam bu yüzden böyle lokasyonlarda kendimizi çok iyi hissederiz. Bio-dinamik alanındaki bilim adamları, suyu canlandırmak için suyu fırıl fırıl döndüren aparatlar kullanırlar. Osaka, Japonya’da yapılan bir test sonucunda, negatif iyonizasyonun suyu farklı bir kaba koyarak da iyileştirilebileceğini kanıtlamış durumda: Musluk suyunda 3,324 negatif iyon tespit edilmiş olup aynı su Alladin karafta 3 dakika bekletildikten sonra negatif iyonlar kat kat artarak 12,863’e ulaşmıştır.

Alladin Karaf Suyun Yüzünü Nasıl Etkiliyor:

Kristallerin fotoğrafları, suyun enerji imzalarıdır. İsviçre laboratuvarlarında, 3 değişik suyu mikroskop altında mercek altına aldık: Normal musluk suyu, kaynatılmış musluk suyu ve kaynatılıp Alladin karafta bekletilmiş su. Fotoğraflardan açıkça belli oluyor ki en güzel altıgen kristaller, Alladin karafta oluşuyor. Aladdin Karaf’ın suya en canlı ve düzgün enerji imzasını attırdığı da bu şekilde ispatlanmış oluyor.

Teknik Özellikler ; 

Ürün Adı: BEAUTY 5LT KARAF
Stok Kodu: 7416
Barkod: 4260191987412
Menşei: Polonya
Kapasite: 5 lt / 169 oz
Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
Karaf Çapı: 75cm
Karaf Yüksekliği: 43cm
Ağırlık: 2,1 kg
Koli Ölçüsü: 38,5 cm (E) x 45,5 cm (Y) x 38 cm (D)
Koli Ağırlığı: 4.3 kg

Özellikler

Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf Değerlendirmeleri


Beauty Su Canlandırıcı Karaf 5 Lt. Şeffaf Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo