Ballarini Rosso Silikon Yumurta Fırçası 17 cm Kırmızı
 • Ballarini Rosso Silikon Yumurta Fırçası 17 cm Kırmızı

Ballarini Rosso Silikon Yumurta Fırçası 17 cm Kırmızı

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

BALLARINI'nin Rosso serisinden pasta fırçası, mutfağınızda en sevdiğiniz mutfak yardımcınız olacak. İster fırın tepsilerini yağlamak, ister sebzeleri, balıkları ve etleri marine etmek için - fırça ocak ve çalışma yüzeyine "daha fazla" yayılır. Mutfak fırçasının konik silikon kılları yüzeyler üzerinde özellikle naziktir ve onları çizilmelere karşı korur. Kılların uzunluğu, yağlama ve marine etme sırasında can sıkıcı yağ sıçramalarını önler. Silikon ızgara fırçası ayrıca pişirme becerilerinizde "iyi saç yok" kaybeder. Ve bu da öyle!

Doğal kıllı fırçalar, zamanla bir veya diğerini fırın tepsisine veya buzlanmaya bırakır. Ama silikon kıllı fırça değil. Mutfak fırçasının gıdaya uygun kılları da 230 ° C'ye kadar ısıya dayanıklıdır. Özellikle pratik: silikon pişirme fırçası bulaşık makinesinde yıkanabilir. Parlak kırmızı rosto fırçası gerçek bir göz alıcıdır. İhtiyacınız olmadığında, mutfak şeridi üzerinde dekoratif bir unsur olarak güzel bir figür keser. Sapın ucundaki askı deliği sayesinde buraya kolayca takılabilir. Ergonomik şeklini ve çekici görünümünü Milano'dan tasarım stüdyosu Matteo Thun ve Antonio Rodriguez'e borçludur. Yüksek kaliteli, gıdaya uygun silikondan üretilmiştir 230 ° C'ye kadar ısıya dayanıklı Tutma yeri ergonomiktir ve elde kaymaz Bulaşık makinesinde temizlenmesi kolaydır Matteo Thun ve Antonio Rodriguez imzalı moda İtalyan tasarımı

Genişlik: 3,3 cm Ağırlık : 0,33 kg Yükseklik: 1, 1 cm Uzunluk: 16,7 cm

Ballarini Rosso Silikon Yumurta Fırçası 17 cm Kırmızı Değerlendirmeleri


Ballarini Rosso Silikon Yumurta Fırçası 17 cm Kırmızı Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo