Ballarini Rosso Silikon Çırpıcı 29 cm Kırmızı
 • Ballarini Rosso Silikon Çırpıcı 29 cm Kırmızı

Ballarini Rosso Silikon Çırpıcı 29 cm Kırmızı

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

BALLARINI'nin Rosso serisinden çırpma teli ile makarnanız için hızlı bir şekilde ince sosları karıştırabilir veya lezzetli bir tiramisu için yumurta beyazı çırpabilirsiniz. Çırpma teli silikondan yapılmıştır ve 230 ° C'ye kadar ısıya dayanıklıdır. Sıcak çikolata gibi içecekler hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Gıdaya uygun malzeme özellikle kaplamalı tencere ve tava ile pişiriyorsanız uygundur çünkü onları çizmez. Ergonomik şekli sayesinde, tüm "famiglia" için kahve için çırpma teli ile krema çırpmanız gerekse bile elleriniz yorulmaz. Bilmekte fayda var: Çırpma teli, bulaşık makinesinde yıkanabildiği için çamaşırlarınızı yıkamanızı önler. Böylece "ragazilerinize" çok daha iyi bakabilirsiniz! Parlak kırmızı çırpma teli, mutfağınızda gerçek bir göz alıcıdır. Sapın ucundaki pratik asma halkası sayesinde, bir kancaya kolayca asabilirsiniz. Yani her zaman elinizde var. Mutfak yardımcısının zarif tasarımı, Milano stüdyosu Matteo Thun ve Antonio Rodriguez'in kaleminden geliyor. 

230 ° C'ye kadar ısıya dayanıklı

Tutma yeri ergonomiktir ve elde kaymaz

Bulaşık makinesinde temizlenmesi kolaydır

Matteo Thun ve Antonio Rodriguez imzalı moda İtalyan tasarımı

Genişlik: 2,9 cm Ağırlık : 0,65 kg Yükseklik : 6,7 cm Uzunluk: 28,5 cm

Ballarini Rosso Silikon Çırpıcı 29 cm Kırmızı Değerlendirmeleri


Ballarini Rosso Silikon Çırpıcı 29 cm Kırmızı Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo