Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü
 • Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü
 • Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü
 • Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü
 • Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü
 • Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü

Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
999,00 TL

Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü

Arzum Olivya Ar684 2400 W Buharlı Ütü - Siyah, seramik tabanı ile yapışma sorunu yaşatmaz. Kumaşların üzerinden nazikçe geçerek kırışıklıkları açan Arzum ütü, buhardan aldığı güçle pürüzleri tek tek aşar. Dikey kullanım imkanı da tanıyan cihaz, ütüyü kolaylaştırarak zahmet olmaktan çıkarır.

Ütüde En İyi Yardımcınız

Ayarlanabilir buhar gücü, kumaşa göre seçim yapmak imkanı verir.

Şok buhar ve sürekli buhar fonksiyonları sayesinde zorlu kırışıklıklar bile sorun olmaktan çıkar.

Işıklı su tankı kolaylıkla doldurularak kullanıma hazır hale gelir.

Kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömür vadeden ütü, ev kullanımına uygundur.

Buhardan Gelen Pürüzsüz Dokunuş
* Taban: Seramik
* Gücü: 2400 W
* Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk): 35 / 120
* Su Doldurma Kapasitesi: 260 ml
* Damlama Önleme: Var
* Kendini Temizleme / Kireç Önleme: Var
* Dikey Buhar: Var
* İz Bırakmayan, Lekesiz Ütüleme

Arzum Olivya Ar684 2400 W Buharlı Ütü, ışıklı su tankına sahiptir. Güç kablosu ve cihaz kutuda yer alırken garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da ürünle beraber kullanıcılara iletilir. Kendini temizleme özelliği sayesinde ekstra bir bakım ve işlem gerektirmeden senelerce kullanılabilen cihaz, kumaşlarda leke bırakmaz.

50 Yıllık Tecrübe
1966 yılında kurulan Arzum, neredeyse her eve girerek Türkiye'de başarı hikayesine imza atmıştır. Küçük ev aletleri alanında uzmanlaşan firma, yerli malı ürünleri ile sektörde fark yaratır. Ülkemizde üretilen pek çok küçük ev aletine imza atan Arzum, 250'den fazla ürünle milyonluk satış rakamlarına ulaşmış bir dünya markasıdır.

Hemen Alın Hemen Kullanın
Arzum Olivya Ar684 2400 W Buharlı Ütü - Siyah, güç kaynağına takıldığı an kullanıma hazırdır. Ütüye uygun olan tüm kumaşlar için ayar seçeneği sunan cihaz, kot da ipek de ütüleyebilir.

Siz de en zorlu kırışıklıkları ona bırakın. Arzum ütü alarak evlerinize çalışkan bir yardımcı getirin.

Özellikler:

 • Güç: 2400 W
 • Ayarlanabilir buhar gücü: Var
 • Damlamayı önleyen sistem (anti-drip): Var
 • Kendini temizleme özelliği (self-clean): Var
 • Dikey buhar özelliği: Var
 • Sürekli buhar: 35 gr/dk
 • Şok buhar: 120 gr/dk
 • 260 ml kapasiteli ışıklı su tankı
 • Renk: Siyah

Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü, kıyafetlerinizdeki kırışıklıklardan kurtulmayı; kolay ve keyifli bir hale getirir. Seramik tabana sahiptir; böylece her türlü kumaşı rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. Bu taban sayesinde kumaşlara yapışma ve giysileri yakma riskini en aza indirerek konfor sağlar. Üstün performans sergileyerek bütün kırışıklıkları kolay bir biçimde açar. Ergonomik tasarımıyla tutuş kolaylığı sağlar; bu sayede ütü yapmayı kolaylaştırır. Cihazın dikey kullanım özelliği, pek çok açıdan büyük bir kolaylıktır. Arzum AR684 ile masaya gerek kalmadan bütün kıyafetlerinizi ütüleyebilirsiniz. Ürün, 2400 W güce ve 2 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Şok ve sürekli buhar özelliği, en kırışık kumaşları bile saniyeler içinde istenilen şekilde açar.

Üstün Performanslı Arzum AR864 Olivya Ütü

Arzum AR684 Olivya ütü, seramik tabanlıdır. Bu taban, ütünün kumaşa yapışmayı önleyerek konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca ütünün her türden kumaşın üzerinde rahat bir şekilde kaymasını sağlar. Buhar gücünü, kumaş türüne göre ayarlama imkanı verir. Şok ve sürekli buhar özelliği sayesinde ekstra kırışık ve zor kumaşları saniyeler içinde kolay bir şekilde ütüler. Su tankı 260 ml ve ışıklıdır. Damlamayı önlediği için ütü yaparken kıyafetleriniz ıslanmaz. Kıyafetlerinizde iz bırakmaz ve seramik tabanı sayesinde parlamanın önüne geçerek kıyafetlerinizin ömrünü uzatır. Arzum AR684 yorumlarında öne çıkan bir diğer özellik de ürünün kendini temizleme ve kireç önleme özelliğidir.

Konfor Sunan Arzum AR684 Olivya Ütü

Arzum AR684 Olivya ütü, kot ve ipek gibi zor kumaşlarda bile anında etkili çözüm sunar. Tüm kumaşlar için özel ütüleme ayarı sayesinde işlemleri kolaylaştırır. Modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Arzum AR684 ütü, şok buhar özelliği ile tek seferde bile yoğun kırışıkları açar. Islak ütüleme yapmak isteyenler için su püskürtme özelliği bulunur. Ergonomik bir tasarıma sahiptir; böylece ütü yaparken kolay bir şekilde kavrayabilir ve kumaşın üzerinde kaydırabilirsiniz. Mekanik tuşları ve ışıklı su tankı kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek performansı ile fişe takıldığı an çalışmaya başlar. Seramik tabanı, ısıyı eşit bir şekilde dağıtır ve ütüleme işleminin daha kısa sürede yapılmasını sağlar.

Arzum AR684 Olivya Seramik Tabanlı Ütü Fiyatı Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü fiyatları, her bütçeye hitap eder. Yapışma, yanma gibi problemleri ortadan kaldıran ve en kırışık kumaşlarda bile pratik çözümler sunan bu ütü, üstün performansıyla dikkat çeker. Hafif ve ergonomik tasarımıyla konforlu bir seçenek oluşturur. Ütü yapmak gibi zorlayıcı bir ev işi rutinini bile kolaylaştıran ürünü detaylı şekilde incelemek için Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede cihaz hakkında aklınıza takılan pek çok soruya da cevap bulabilirsiniz. Arzum AR684 Olivya 2400W seramik tabanlı ütü en ucuz fi-yat avantajı için ürünü Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz. Doğru Ütü Seçimi Nasıl Yapılır?

Ütü alırken ürünün çalışma gücün dikkat edebilirsiniz. Yüksek Watt ile çalışan ütüler daha çabuk ısınabilir. Ergonomik tasarımlı bir ütü tercih ederek kullanım yaparken konfor sağlayabilirsiniz.

Seramik Tabanlı Ütünün Avantajları Nelerdir?

Seramik tabanlı ütü, kumaşlara yapışmaz ve kumaşın yanma riskini en aza indirerir. En kırışık kumaşları bile kolay bir biçimde açar. Leke ve iz bırakmaz.

Arzum Olivya Ütünün Kendini Temizleme Özelliği Nedir?

Arzum AR864 Olivya ütünün sahip olduğu kendini temizleme özelliği, üründeki kireçlenmenin önüne geçer. Su tankı kireçlenmediği için ütünün kullanım ömrü uzar.

Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü Değerlendirmeleri


Arzum Ar684 Olivya 2400W Seramik Tabanlı Ütü Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo