Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah
 • Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah

Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
1.299,00 TL

Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah

Özellikleri:

 • 900 W
 • 2 dilim ekmek kızartma kapasitesi
 • 8 farklı kızartma kademesi
 • Kızartmayı durdurma düğmesi (Cancel)
 • Buz çözme fonksiyonu (Defrost)
 • Yeniden ısıtma fonksiyonu (Reheat)
 • Çıkarılabilir kırıntı tepsisi
 • Dekoratif metal gövde
 • Renk: Siyah

Teknik Özellikleri:

 • Buz Çözme : Var
 • Durdurma Fonksiyonu:  Var
 • Ekmek Dilim Kapasitesi :  2
 • Güç (W):   900
 • Isı Ayarı :  Var
 • Kablo Sarma Yuvası:  Yok
 • Kırıntı Tepsisi :  Var
 • Tekrar Isıtma:  Var

Ekmek sık tüketilen besinlerden biridir. Günün her öğününde tüketilen ekmek özellikle sabah kahvaltılarında kızartılarak tercih edilebilir. Sabah erken saatlerdeki sıcak ekmek kokusu, iştah kabartan kokulardan biridir. Birkaç dakika içerisinde çok lezzetli ekmekler kızartmanızı sağlayan makineler, mutfakta ihtiyaç duyulan küçük ev aletlerinden biridir. Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi fonksiyonel özellikleri ve pratik kullanımı sayesinde kullanıcılar tarafından sık tercih edilir. Çeşitli kızartma dereceleri bulunan makine sayesinde, istediğiniz formda kızaran lezzetli ekmekleri sabah kahvaltısına dahil edebilirsiniz. Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi - siyah satın alarak, kahvaltı keyfinizi arttırabilirsiniz.

AR2014 Ekmek Kızartma Makinesi ile Lezzetli Kahvaltılar
Kahvaltıda tüketilen pek çok gıdanın yanında ekmek de sıklıkla tüketilir. Özellikle kızarmış ve sıcak ekmeklerin tüketimi daha keyifli olur. AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi istediğiniz şekilde kızarmış ekmekleri birkaç dakika içerisinde hazır edebilir. Bu sayede kahvaltılarda sıcak ekmek üzerine tereyağı sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kızartma makinesinin yeniden ısıtma fonksiyonu sayesinde soğuyan ekmekleri ısıtarak, taze formuna getirebilirsiniz. Kahvaltının dışında sıcak çorbaların yanında da kızarmış ekmek severek tüketilir. Ekmeği makine ile dakikalar içerisinde kızartıp doğrayarak, çorbanın yanında ikram edebilirsiniz.

Arzum Altro Ekmek Kızartma Makinesinin Kullanışlı Özellikleri
Çıtır çıtır ve sıcak ekmekleri dakikalar içerisinde hazırlamanıza yardımcı olan ekmek kızartma makinesinin çeşitli özellikleri bulunur. Özelliklerinin her biri pratik bir şekilde ekmek kızartmanıza yardımcı olur. İki adet bölmesi sayesinde iki dilim hatta küçük dilimlerdeyse daha fazla sayıdaki ekmek dilimini kısa sürede kızartabilirsiniz. 8 farklı kızartma kademesi sayesinde tam istediğiniz seviyede kızarmış ekmeği kolayca elde edebilirsiniz. Makinenin buz çözme fonksiyonu küflenmemesi için buzluğa kaldırdığınız ekmekleri bile dakikalar içerisinde sıcacık ve eskisi gibi taze yapar. Bunun yanı sıra cihazın durdurma fonksiyonu da bulunur. Bu fonksiyon, cihaz çalışır durumda iken istediğiniz an durdurmanızı sağlar. Aynı zamanda ekmek kızartma makinesinin kırıntı tepsisi vardır. Kırıntı tepsisi kızarma esnasında ekmeklerden dökülen kırıntıların etrafa yayılmasını önler. Tepsiyi kolaylıkla çıkarabilir ve temizliğini yapabilirsiniz. Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi – siyah rengi ve dekoratif metal gövdesi ile mutfaklarda estetik ve modern bir görünüm oluşturur.

Arzum Altro Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları
Çıtır çıtır ekmekler kızartabileceğiniz makinenin fiyatı, üretim aşamasında kullanılan materyaller ve sahip olduğu fonksiyonlara göre belirlenir. Cihazın fiyatı her bütçeye uygun aralıkta olabilir. Bununla birlikte belirli dönemlerde yapılan indirimler dahilinde Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi - siyah en ucuz fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulabilir. Kullanıcılar Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi - siyah yorumlarında cihazın hem performansından hem de fiyatından duydukları memnuniyeti dile getirebilir. Yorumları inceleyerek ürün seçimine daha kolay karar verebilirsiniz. Bu cihazda kızarttığınız ekmeklerle yapacağınız kahvaltılar, güne daha zinde ve enerjik başlamanıza katkı sunabilir. Arzum AR2014 Altro ekmek kızartma makinesi - siyah fiyatlarını inceleyerek, Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Arzum Altro Ekmek Kızartma Makinesi Nasıl Çalışır?
Ekmek kızartma makinesinde iki adet kızartma bölümü bulunur. Ekmek dilimlerini bu bölmelere koyarak, istediğiniz dereceye ayarladıktan sonra tercih ettiğiniz şekilde kızarır.

Arzum Altro ile Kaç Ekmek Kızartılabilir?
İki adet ekmek bölmesi bulunan Arzum ekmek kızartma makinesi ile 2 büyük ya da 4 küçük dilim ekmek kızartabilirsiniz. Ayrıca hızlı kızartma özelliği sayesinde ihtiyacınız kadar ekmek dilimini kısa sürede hazır edebilirsiniz.

Arzum Altro Bölmelerinin Uzunluğu Ne Kadar?
Ekmek kızartma makinesindeki bölmelerin uzunluğu 14 cm’dir. Ekmek dilimleri için yeterli bir uzunluktur.

Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah Değerlendirmeleri


Arzum AR2014 Altro Ekmek Kızartma Makinesi - Siyah Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo