Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah
 • Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah

Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah

Bu ürün şu an satılmamaktadır.!

Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah

Mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday Arzum AR1105-S Ottimo el blender ile pek çok iş şimdi çok daha kolay! 4 kademeli hız ayarına sahip olan Arzum blender ile hazırlayacağınız yiyecek veya içeceğe uygun olarak bir ayarlama yapabilir, her lezzette harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Şık ve göz alıcı siyah rengiyle mutfağınıza renk katacak olan Arzum Ar1105, pratik kullanımıyla da sizleri kendine hayran bırakacak. El blender’ı arayanlar için pratik, ergonomik ve en iyi çözümleri sunan Arzum blender, Teknosa güvencesiyle bir tık uzaklıkta sizleri bekliyor. Öğütme, çırpma, püre haline getirme gibi pek çok iş için kullanabileceğiniz Arzum el blender modeli ile tanışmak için acele edin!

Arzum AR1105-S Ottimo Blender’ı Neden Almalıyım?

Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak bir yardımcı arıyorsanız Arzum AR1105-S Ottimo blender tam da aradığınız ürün olabilir. Elektrikli mutfak aletleri dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Arzum, gelişmiş özelliklere sahip ve kaliteli el blender’ı AR1105-S Ottimo ile de kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Sıçratmayan teknolojisi, 4 farklı hız ayarı imkânı, turbo fonksiyonu ve şık tasarımı gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Arzum AR1105-S Ottimo el blender siyah rengiyle de beğeni kazanıyor. Ürünün sahip olduğu 4 farklı hız ayarı özelliği, hazırlayacağınız yiyecek ya da içeceğe uygun bir hız seçimi yapabilmenize olanak tanıyor. Mutfaktaki en zorlu işlerinizi bile kolaylaştıracak AR1105-S Ottimo, farklı hız ayarları ile her türlü yeme içme hazırlığında en etkili çözümleri alabilmenizi sağlıyor. AR1105-S Ottimo el blender’ı ile hazırlayacağınız yiyeceğin kıvamına, yoğunluğuna, köpüğüne siz karar verebilir böylece her yemekte arzu ettiğiniz lezzet ve görüntüye ulaşabilirsiniz. Arzum AR1105-S Ottimo aynı zamanda Turbo fonksiyona da sahip bulunuyor. Turbo fonksiyon, turbo çalışma hızı anlamına geliyor. Bu özellik sayesinde yemek hazırlığı işlerinizi daha kısa zamanda ve daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Elde etmek istediğiniz karışımı hem daha hızlı hem de daha yüksek bir performansla hazırlayabilmenize olanak sunan Turbo fonksiyon ile yeme içme hazırlığı yapmak son derece kolay!

AR1105-S Ottimo Blender’ı Nasıl Kullanırım?

Arzum Ottimo blender, kullanım kolaylığı ile de kullanıcı memnuniyeti sağlıyor. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan bu blender ile mutfakta harikalar yaratmak için hiç zorlanmazsınız. AR1105-S Ottimo ile harikalar yaratmak için cihazı fişe takmanız ve sonrasında 4 hız ayarından birini seçip, çalıştırma düğmesine basmanız yeterli. Tek tuşla hız kontrolü sağlayan Arzum blender aynı zamanda ergonomik tutuş formu sayesinde kolay bir kavrama sunar. Cihazın sahip olduğu dokunmaya duyarlı hız ayarı, düğmeye baskı uyguladıkça daha fazla güç sağlar. Bu sayede blender’ınızın daha güçlü çalışmasını istediğinizde düğmeye baskı uygulamanız yeterli olur. Hız düğmesine yavaş bir şekilde bastığınızda ise; blender’ın hız ayarını düşürmüş olursunuz ve dolayısıyla cihaz daha yavaş bir şekilde çalışır. Arzum AR1105-S Ottimo blender’ı kullanırken bazı noktalara dikkat etmeyi de unutmayın! Örneğin; blender’ınızın metal öğütücü ve karıştırıcı aksesuarını ana gövdeye çok fazla sıkı olmayacak şekilde yerine oturuncaya kadar çevirerek monte etmeye dikkat edin. Ayrıca el blender’ından daha iyi bir sonuç elde etmek ve malzemelerin etrafa sıçramasını önlemek için özel ölçekli karıştırma kabını ya da derin bir kap tercih edin.

AR1105-S Ottimo Kimler İçin Uygun?

Arzum AR1105-S Ottimo kaliteli, pratik ve uzun ömürlü bir el blender’ı arayan herkes için uygun. Blender setine değil de yalnızca bir blender’a ihtiyacınız varsa alanında öncü marka Arzum’un bu yetenekli el blender’ını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gerek kullanım kolaylığı gerekse de temizleme kolaylığı ile öne çıkan Arzum blender ile mutfaktaki pek çok işiniz daha kolay hale gelecek. Bu yetenekli blender ile çorbaları pürüzsüz kıvama getirebilir, lezzetli smoothie’ler hazırlayabilir, ev yapımı ve bol köpüklü bir ayran hazırlayabilir, patates püresi ya da sebze püresi hazırlarken sebzeleri pürüzsüz kıvamda ezerek püre haline getirebilir, bebeklerin ek gıdaya geçiş süreçlerinde onlara uygun lezzetler hazırlayabilirsiniz. Blender ile işiniz sona erdiğinde ise cihazı son derece kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bunun için temizlik öncesinde cihazın fişinin prizden çıkarılmış olduğundan emin olun. Motor yani ana gövdeyi su ya da başka bir sıvıya daldırmamaya dikkat edin ve bu kısmı sadece nemli bir bez ile silip kurulayın. Metal öğütücü ve karıştırıcı bölmeyi ise ılık sabunlu su ile kolayca temizleyebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Arzum AR1105-S Ottimo özellikleri arasında öne çıkan pek çok detay yer alıyor. Ürünün turbo çalışma özelliği, 4 farklı hız ayarı, kolay temizlenebilir olması, sıçratmayan teknolojisi, hafif ve ergonomik tasarım özellikleri bunlardan yalnızca birkaçı. Powerbell teknolojisine sahip AR1105-S Ottimo, karışımlar ve yemek hazırlıkları yaparken sıçratma olmadan temiz bir şekilde çalışabilmenize olanak sunuyor. Ayrıca Arzum blender’ın BPA içermeyen ölçme kabı da hem sağlıklı hem de temiz bir şekilde yemek hazırlığı yapabilmenize olanak sunuyor. Bir blender’dan beklenenleri fazlasıyla karşılayan AR1105-S Ottimo ile tanışmak için acele edin. Hemen Arzum AR1105-S Ottimo fiyat bilgisini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.

Özellikler

Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah Değerlendirmeleri


Arzum AR1105-S Ottimo El Blender - Siyah Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo