Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı
 • Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı
 • Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı
 • Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı
 • Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı
 • Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı

Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
3.999,00 TL
Ürün Rengi : Sarı
MağazaVeraavm

Ariete Yogurella Yoğurt Makinesi - 00C061700AR0

Aynı anda sadece 12 saatte 7 farklı lezzette yoğurt yapmayı sağlayan kapaklı 7 cam kavanozla donatılmış 1,3 L yoğurt yapma makinesi

Yoğurt makinesi kompakt ve kullanımı kolaydır: Süt ve yoğurdu bir kapta mükemmel şekilde karıştırın ve ardından 7 cam kaba bölün. 12 saat sonra sadece orijinal malzemeler kullanılarak hazırlanan, son derece kremalı ve sağlıklı ev yapımı yoğurt elde edeceksiniz. Yoğurt makinesine dahil olan 7 adet cam kavanozda yoğurdu buzdolabında saklayarak tazeliğini koruyabilirsiniz.

EV YAPIMI YOĞURT

Her zaman hazır, kremsi, lezzet dolu, katkı maddesi ve koruyucu madde içermeyen yoğurdu taze ve orijinal malzemelerle hazırlayın. Tüm aile için ideal, sağlıklı ve gerçek bir kahvaltı veya atıştırmalık.

BÜTÜN AİLE İÇİN

Tüm ailenin tercihine göre yoğurdu yağsız, tam yağlı, organik veya soya sütüyle hazırlamayı seçin. Sağlıklı ve besleyici bir kahvaltı veya lezzetli, düşük kalorili bir tatlı yapmak için bal, reçel, tahıl gevrekleri ve taze meyve ekleyin!

GÜZELLİĞİNİN MÜTTEFİĞİ

Muhteşem bir cilt için, yoğurdu düzenli olarak aç karnına tüketin veya diğer doğal malzemelerle birleştirerek vücut ve yüz için değerli güzellik maskeleri elde edin. Güzellik sırlarınız için müthiş bir müttefik keşfedeceksiniz!

Casa'da yoğurtlu fatto

Teknik Özellikler;

 • Güç : 20 W
 • Açma/kapama düğmesi
 • 7 farklı tatta toplam kapasite : 1,3 L
 • 7 adet vidalı kapaklı cam kavanoz
 • 10-12 saatte yoğurt yapın
 • Sökülmesi ve temizlenmesi kolaydır.

Ürün uzunluğu : 19,50 cm
Ürün genişliği : 19,50 cm
Ürün yüksekliği : 22,00 cm

Özellikler

Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı Değerlendirmeleri


Ariete 0617 Yogurella Yoğurt Yapma Makinesi Sarı Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo