Amboss Black Black Lav Döküm Grill
 • Amboss Black Black Lav Döküm Grill

Amboss Black Black Lav Döküm Grill

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
Tüm Detayları Gör
749,00 TL
Ürün Rengi : Siyah
Ebat : 29cm

Amboss Black Lav İki Bölmeli Tava | Döküm Yapısı Sayesinde Eğilme Yapmaz Darbeye Dayanıklıdır | 50x29 cm Çapındadır | PPOA İçermez Kanserojen Madde yoktur Sağlık Kodeksine Tam Uyumludur

 • PRATİK KULLANIM: Black Lav Fırın Tava ile Izgara Yapabilir ,fırında kullanılıma imkan tanır,Döküm Yapısı Sayesinde ısıyı Eşit Şekilde Yayar böylece tavanızın bütün bölgeleri aynı oranda ısınır, Özel tasarımı sayesinde ,yemeklerinizi pişirken diğer bölmede etlerinizi kurutmadan lezzetini kaybetmesini önler ve pişirme sürecini kısaltırak mutfakta zaman kazandırır.
 • ÜRÜN BİLGİSİ: Ürün Çapı: 50x29 cm dir . Taban Kalınlığı: 4mm dir Tüm Amboss Ürünleri CE belgelidir.
 • MATERYAL: Döküm Üründür PPOA ve Benzeri Kanserojen Alerjik Reaksiyon Gösterecek Maddeler Kullanılmamıştır, Sağlık Kodeksine Uyumludur.
 • TÜM OCAK TİPLERİ İÇİN: Özel Üretim tabanı indüksiyon hariç tüm ocak tiplerine uygundur ,ayrıca ısıyı şekilde dağıtarak gözleme ve saç tavanızın eşit sürede pişmesini Sağlayarak İşinizi kolaylaştıracak.
 • Ürünlerimizi Uzun Ömürlü Kullanmak İçin Kullanma Talimatına Uygun Olarak Kullanmanızı Öneririz
 • İstenmeyen Yaralanmalar olmaması için Sıcak Yüzeylere Eldivensiz Dokunmayınız.
 • Amboss Markalı Ürünlerin Benzerlerini Amboss Adıyla satış yapan Yetkisiz Satıcılardan Ürün satın almayınız. Yetkili Satıcı Sorgulamasını Mutlaka yapınız.
Özellikler

Amboss Black Black Lav Döküm Grill Değerlendirmeleri


Amboss Black Black Lav Döküm Grill Ortalama Puan 0 Değerlendir
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.

İptal şartları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma kargoya teslim etmeden iptal edebilirsiniz. Eğer satıcı firma ürünü kargoya teslim etmiş ise ürünü kargodan teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü kargodan alırsanız Evcimo iade koşulları geçerli olacaktır.

İade koşulları nelerdir?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Evcimo’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün kargoda hasar görmemesi için ürün kutusu dışına sarılan balon naylonların yada extra kutuların aynı şekilde sarılması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Geri ödeme şartları ve süresi?

Evcimo’dan satın aldığınız ürünü, satıcı firma iadenizi teslim aldıktan sonra iade onaylama işlemini sağlar. İade onaylama işleminden sonra 3 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek - içecek tedariği ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

Hediye Ürün İadeleri:

Evcimo’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Müşteri Hizmetleri0 850 840 45 52
Güvenli Alışverişevcimo